Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lösev..

YCO

Kayıtlı Üye
gelen mailden anladığım kadarıyla Lösev'in hazırladığı bu reklam filmini TV'de oynatabilmek için istenen rakamlar fazla gelmiş ve çeşitli yollarla paylaşılarak izlenmesi hedeflenmiş..

yönetici arkadaşlardan ricam Lösev'in bu reklam filmi için koyduğum videonun
sohbet bölümünde kalmasıdır..burda daha çok ilgi görür çünkü..
teşekkürler..

http://rapidshare.com/files/274869774/elimi_siz_tutarmisiniz.mpg.html .. (1.30MB)

SCW duyarsız kalma en kötü sadece reklam filmini izleyin..

rapıdshare de sorun var o yüzden izlenememiş ve yorum yapılamamış olabilir yiğit

kardesım bu duyarlılıgın ıcın cok tesekkurler sana

elimizden geldigince ozellıkle bu tarz kurumlara yardım etmelı destek vermelıyız

Ben facebook ta izledim. Lakin duyarsız kalmayalım demekle olmuyor. Fiili olarak bir şeyler yapmak lazım. Kan vermek gibi organizasyonlar falan yapmamız lazım bence

bence karting den paintball dan once bir kan bagısı falan yapalım

Kan görünce içim bi garip oluyo bayılabiliyorum bazen ama lösev için her türlü kanımı veririm

Rapid'de sorun yok abi..
bana uyar ha deyin gelirim..

herzaman burdayım yanınızdayım

Yılmaz abi bi girişimde bulunalım mı org. halinde olması gerekmez..

Geri
Üst Alt