Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kutu içi filtre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turbo dizelde benzinli gibi randıman alamazsın ses olarak...turbo destekli arabalarda hava emişi atmosferik motorlu bi araçtaki kadar kuvvetli olmaz.bide dizel faktörü var...

Bu konuda fazla bir bilgim yok ama bunuda duymustum sağlıklı olmuyor ama yapanlara bir sor

Mehmet bızım cuprada kutu ıcın green vardı cok da ıse yaradıgını sanmıyorum acıkcası,daha sonra cıkarıp orjınalını takmıstık.Eger ıllakı kullanıcam dersen kuru tıp fıltre kullanması tavsıye ederım.Ayrıca 130 luk 1.9 tdı larda cupra ıntake ı kullanıyolar onu da yaparsan ıyı olur.

Mehmet bızım cuprada kutu ıcın green vardı cok da ıse yaradıgını sanmıyorum acıkcası,daha sonra cıkarıp orjınalını takmıstık.Eger ıllakı kullanıcam dersen kuru tıp fıltre kullanması tavsıye ederım.Ayrıca 130 luk 1.9 tdı larda cupra ıntake ı kullanıyolar onu da yaparsan ıyı olur.
can doğru söylüyorsunda burda o dediklerini yapmak biraz zor.
dizellerde kutu içi filtre takmanın amacı ses almak değildir arkadaşlar. arabayı rahatlatmaktır amaç. daha fazla temiz hava alacağı için hava mazot karışımı daha zengin olacaktır ve biz anlamasakta illaki küçük bir güç artışı olacaktır.

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

harun bilgi için teşekkür ederim. bunlardan bir tanesini sipariş edeceğim.

Istanbul'da istediğin marka ve modeli bulmak pek de zor değil..

KN daha iyi değilmidir. birde hava filtresi üçgen benim arabada.

tam üçgen değil ama dikdörtgende değil. üçgene daha çok benziyo. dört kenarı var ama üçgene benziyo :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt