Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurban bayramında nerdesiniz ne yapıcaksınız..?

24

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bu 9 günlük kurban bayramı tatilinde ne yapıcaksınız nerdesiniz..?

Ben kendimden başlayayım ilk gün kurban kesimi yaparız nasip olursa akşama kadar kurban işiyle uğraşırız 2.gün ziyaretler ailecek kabristan v.s.

3. gün daha karar veremedim...(ev halkı olmassa)

pek uzun yol görünmüyor gibi....

büyük ihtimalle İstanbul il sınırları içinde ya da yakınlarında olucam..

Bu kurbanda herhalde beni kesecekler iyice semirdim:) saka bir yana bazen evdeyim bazen gorevde. Bize bayram yok..

cumartesi nöbetim war
arife günü nöbetim war
2. günü nöbetim war
haftaya cumartesi gene nöbetim war :mad:

tüm bayram oğlanın bezini değiştirip, gazını çıkartacam

Evet bayramın arefesinde de ertesinde de mesai var.Ama üç dört gün olsa da gidiyorum ailemle bayramlaşmaya.Yarın yola çıkacağım.Ankara oradan Konya.Aslında vakitler uyarsa beraber gitmek de güzel olur hani.Otoban da onlarca scw li..Önceki buluşmaların fotolarına imrenerek bakmıştım..Burda da olabilir aslında.Lakin bunu bu saatte söylemek yanlış oldu.Gidecek olanların çoğu gitti bi yerlere.

Geri
Üst Alt