Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandasız yedek anahtar kumandalı yapılır mı?

wanted007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kumandasız ve tuşları olmayan yedek anahtar kumandalı hale çevrilir mi? illa ki çevrilir ama nasıl? sizlerin bu konudaki tecrübelerinden yararlanmak isterim.

Orijinal kumanda ve yedek anahtar ikiside sorunsuz çalışıyor. Olur da ilerde orijinal sustalı bozulursa veya kaybolursa diğerinde arabayı açacak buton yok yeniden kodlama vs vs bir ton sorunla uğraşmak aracı kurcalatmak istemiyorum.

Orijinal anahtar üzerinde 434 mhz yazıyor. Ben standart bir 434mhz öğrenebilir akıllı kumanda alsam onuda orijinal sustalı ile klonlasam aracın kapılarını sorunsuz açıp kapatır mi? Eger kapatirsa onu immobilizeri saglam yedek anahtarda kullanabilirim. Yada önereceğiniz bir yöntem varmı yedek bir butonlu anahtar yapmayı düşünüyorum.

Screenshot_2020-03-18-15-57-20-535.jpeg

yedek anahtarın içindeki çipi kumandanın içine monte edip tuşları kodlamanız ve kumandanın ucuna da anahtarı yaptırıp kullanabilirsiniz.
50-100 tl arasında bir maliyeti olur

Mesele o anahtarciyi bulmakta zaten ustadlar :) kucuk bir yerde yasayinca esnafa yaklasilmiyor bile bir arkadasin aracin anahtarinin pilini degismeye 30 lira istediklerine sahit oldum :D pil piyasada zor bulunan bir pildi bizde tabi netten ciftini 10 liraya alip degistirdik.. hepsiburadada vw icin akilli kumanda buldum 434mhz ac kapa yapabiliyor(40tl uc tuslu). Siparisi gectim gelince bilgilendiririm..

Arkadasar kumanda geldi bu sekilde kopyalamayi kabul etmiyormus anlamis olduk :D atlamali kod kullaniliyormus (bende arastirmalarimin yalancisiyim) artik musait bir zaman anahtarcida yedek bir ac kapa anahtar kopyalatacagim.. bilginiz olsun mhz tutsa bile aracimiz kopya anahtara tepki bile vermiyor..

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kumandasız ve tuşları olmayan yedek anahtar kumandalı hale çevrilir mi? illa ki çevrilir ama nasıl? sizlerin bu konudaki tecrübelerinden yararlanmak isterim.

Orijinal kumanda ve yedek anahtar ikiside sorunsuz çalışıyor. Olur da ilerde orijinal sustalı bozulursa veya kaybolursa diğerinde arabayı açacak buton yok yeniden kodlama vs vs bir ton sorunla uğraşmak aracı kurcalatmak istemiyorum.

Orijinal anahtar üzerinde 434 mhz yazıyor. Ben standart bir 434mhz öğrenebilir akıllı kumanda alsam onuda orijinal sustalı ile klonlasam aracın kapılarını sorunsuz açıp kapatır mi? Eger kapatirsa onu immobilizeri saglam yedek anahtarda kullanabilirim. Yada önereceğiniz bir yöntem varmı yedek bir butonlu anahtar yapmayı düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 20956

merhabalar :

konu ile ilgili sponsorlarımız kısmından oto anahtarı murat çelik ile görüştünüz mu kendisi size konu ile ilgili destek olacaktır :)

Ben çorlu da sordum 300–400 arası fiyat verdiler.
Sustaya çevirmek için

Geri
Üst Alt