Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandadan Cam Açmak ve Kapatmak

SaLvia

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba
Aracım bu fonksiyon bir çalışıyor bir çalışmıyor
biyerlerde bir hata yapıyorum ama çözemedim....
kilide basılı tutunca camları ve aynaları kapatması ve tam tersi kilit açma tuşuna basılı tutunca camları açması....
Acaba bu bir arızamıdır yoksa benmi birşeyi eksik yapıyorum...

biraz sert bastır hocam, azıcık bile oynatsan parmağı kaybediyor bağlantıyı :)

Arkadaslar merhaba
Aracım bu fonksiyon bir çalışıyor bir çalışmıyor
biyerlerde bir hata yapıyorum ama çözemedim....
kilide basılı tutunca camları ve aynaları kapatması ve tam tersi kilit açma tuşuna basılı tutunca camları açması....
Acaba bu bir arızamıdır yoksa benmi birşeyi eksik yapıyorum...
Benimde başıma geliyor bazen. Bende tam olarak anlayamadım. Bazen takılıyor sanırım.

kumandanın butonları 2 kademeli falan mı acaba :D

ya kumandayı dişlerimle parçalayasım kemiresim geliyor en cok lazım oldugu zaman kapatmıyor veya açmıyor ......
imdaaaaatttttt kurtarın beni bundan :D

tam tutmuyorsundur kumanda düğmesi sert olduğu için olabilir :) birde iki kez basmayı denermisin

Acma tusuna 3 saniye basili tutunca tum camlar aciliyo ve ayni sekil kapatma tusunca basinca aciliyor ama aynalar anahtari takinca aciliyo :D anlamis degilim onu

kapama tuşuna 3-4 sn kadar basılı tutunca aynalar ve camlar kapanıyor, ama parmağınızı oynattığınızda camlar ortada kalıyor biraz parmağı kıpırdatmadan basılı tutmak lazım.
kapı açma tuşuna bir kere bastığınızda aynalar kendiliğinden açılıyor biraz daha basılı tuttuğunuzda tüm camlar iniyor.

syg.

Geri
Üst Alt