Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumadandan ayna katlama sorunu

Ackermann

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba;
2015 Leon TDI icin vag.com ayarlarini yaptirmistim 9-10 ay once. Araci kitlerken kumandaya uzun sureli basinca aynalar da katlaniyordu fakat 2 gundur bu islev yerine gelmiyor.

Once katlama motorlarinda ariza olabileceginden korktum fakat kapi icindeki joystick ile aynalari katlayip acabiliyorum.

Konu hakkinda cozumu ya da onerisi olan var midir?

Herkese merhaba;
2015 Leon TDI icin vag.com ayarlarini yaptirmistim 9-10 ay once. Araci kitlerken kumandaya uzun sureli basinca aynalar da katlaniyordu fakat 2 gundur bu islev yerine gelmiyor.

Once katlama motorlarinda ariza olabileceginden korktum fakat kapi icindeki joystick ile aynalari katlayip acabiliyorum.

Aracın yedek anahtarı var ise onunla deneyin birde birkaç defa uzun basıp bekleyin birde aracın camını biraz açık bırakın bakalım onlar kapanacak mı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Herkese merhaba;

aracın içindenyken kontak açık halde aracın 4 camının düğmesini aynı anda kapalı konumda basıp bekleyin biraz. ondan sonra inip kilitlemeyi deneyin. O şekilde olması lazım.

Aracın yedek anahtarı var ise onunla deneyin birde birkaç defa uzun basıp bekleyin birde aracın camını biraz açık bırakın bakalım onlar kapanacak mı

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Az önce denedim dediklerinizi, işe yaramadı ne yazık ki :(

aracın içindenyken kontak açık halde aracın 4 camının düğmesini aynı anda kapalı konumda basıp bekleyin biraz. ondan sonra inip kilitlemeyi deneyin. O şekilde olması lazım.

Size de teşekkür ederim, bu da işe yaramadı :(

İşin kötüsü kumandadan cam açma ve kapatma özellikleri de çalışmıyor :(

Merhaba;
Vagcom kodlaması yapan arkadaşın yanına gittim, otomatik camların adaptasyonu bozulmuş. Cam açma kapama tuşları ile çözdü olayı. Hatırladığım kadarıyla ön iki camı bir kere tamamen açtı, sonra tamamen kapattı bir süre bekledi. Sanırım ben dediğinizi denediğimde tam olarak yapamadım. Ama sonuç olarak sorun çözüldü. Yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Üst Alt