Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konfor Farkı ?

çok basit bi yolu var..

Ömer yarın önce arabanın önüne geç bastırmaya çalış biraz, sonra arkaya geç bastır biraz anlicaksın ne demek istediğimi.. :)
Ne demek istediğini anlıyorum Yiğit abi mesela ön koltuklarda parmağımla bastırınca çok sert geliyor ve içine gömülmüyor arka koltuklarda parmağımla bastırınca bastırdığım yer içine gömülüyor

Ne demek istediğini anlıyorum Yiğit abi mesela ön koltuklarda parmağımla bastırınca çok sert geliyor ve içine gömülmüyor arka koltuklarda parmağımla bastırınca bastırdığım yer içine gömülüyor

hayır Ömer ne koltuğu.. :D :D :D

arabanın dışardan önüne gel bastırmaya çalış çamurluklardan kaputun kilit yerinden vs. sonra arkasına geçip bastır anlamında demiştim.. :)

benım aractada aynı passattada aynı hanıfark yok ama sınıf farkından olabılır alt sınıf araclarda degısıklık gosterebılır

Geri
Üst Alt