Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KOLTUK SÖKME HAKKINDA

Niyazi92

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba araç koltuk yıkama işi yapıyorum. Ve kendi aracımında kuaför zamanı geldi komple koltukları çıkarıp detaylı Bi temizlik yapacağım ancak bizim araçların koltukları sökmek için gerekli olan resimdeki aparatı hiçbir yerde bulamadım
Yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210811_145919_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210811_145919_com.android.chrome.jpg
    723 KB · Görüntüleme: 38
Tork alyan denilen şeylerle sökülüyor. Sanırım 12 uç lazım size. Bir hırdavatçıya gidip sorun ve hatta deneyerek alın derim. Yanlış uç kullanırsanız vidayı yalama edip bozma ihtimali var, dikkat!

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen Torx 12 gerekiyor gibi duruyor. Ölçüsünü @MARWEL 'in dediği gibi deneyerek almanızda fayda var. Yapı marketlerde bulabilirsiniz.

Torks 12 olma ihtimali çok az çünkü davlumbazların vida başları daha ufak ve davlumbazlar torks 20 ya da 25 ile sökülüyor.

Torks 12 olma ihtimali çok az çünkü davlumbazların vida başları daha ufak ve davlumbazlar torks 20 ya da 25 ile sökülüyor.
Torx 12 diş sayısı hocam, ölçüsü ayrı. 25 bile küçük gelir dediğiniz gibi. Standart torx lar 5 dişliydi galiba, bunun diş sayısı daha fazla.

Torx 12 diş sayısı hocam, ölçüsü ayrı. 25 bile küçük gelir dediğiniz gibi. Standart torx lar 5 dişliydi galiba, bunun diş sayısı daha fazla.
Tamam hocam şimdi oldu ben dişine dikkat etmedim.. Evet benim dediğim torxlar 5 diş hocam..

Geri
Üst Alt