Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KOÇ HOLDiNG DODGE 'U SATINMI ALIYOR ?

Torrado

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
955


"Artık soyadınız gibi marka yaratın"


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan TÜSİAD 41. Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada YİK Başkanı Mustafa Koç'a otomobil üretmeleri için teklifte bulundu. Erdoğan, Koç'a "Artık soyadınız gibi marka yaratın" dediğini söyledi. Gelişmeler üzerine YİK Başkanı Mustafa Koç danışmanlarına konuyu danıştı. Danışmanlar artık sıfırdan bir araç üretmemiz mümkün değil DETROIT marka çöplüğüne döndü Hintliler gibi bir markayı satın alıp Türkiyeye getirelim daha sonra hem yurda hemde yurtdışına satarız demeleri vede GRUNDIG ornegini göstermeleri üzere en güvendiği iki danışmanını Chrysler Group başkanı ve CEO TOM LaSorda ile konuyu görüşmeleri için gönderdi..

Ares Tomrizel
Ata Ajans
 

igci_01

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2010
Mesajlar
4,547
Yaş
34
inşallah vallahi çok isterim nasıl olacağına bakmam yeterli orda made in turkey yada en azından burda üretilmiyorsada üretici firma türk olsun kim olursa olsun binmek isterim gücümüz yeterse
 

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Kas 2009
Mesajlar
2,831
offf.. v8 cenneti olacagiz yani :)

saka bir yana baya guzel olur artik bir markamizin olmasi.
 

- 48 -

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Tem 2010
Mesajlar
1,969
Yaş
52
aaaaa 50 bin liraya vaypır mı olacak çok iiiyyyyiii yawww
 
Üst Alt