Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimatronik ve Aynaların Isınma Sıcaklığı..

arkadaşlar kesin cevabı veriyorum klima sistemi +4 derecenin altında kapanıyo aynalar da 14 derecenin altında çalışıyo kesin bilgidir...

+1 mantıklı abi..
4 derecenin altında çalışamadığını biliyorum 14derece de muhtemelen bahsettiğim eşik..

valla ben kendi tecrubelerime dayanarak yazacam hatta içimizde okan universitesinde okuyan varsa akfıratın havasını bilir benim ayna ısıtmalarım -6 derecede çatır çatır çalışıyor. kalorifere gelince dışarda hava ne kadar soğursa soğusun ben kesinlikle ısınmada bi sorun yaşamadım 30 dereceye kadar ısıtıyor. ancak daimi şekilde 30 da çalışmıyor iç sıcaklık sensöleri kompressöru kesiyor. sıcaklık duşunce gene çalışıyor. yakıt tuketimine gelince leonların dizelleri çok pahalı ama alırken bir kere para veriyorsun sora bedava geziyorsun bende 1.9 tdi 105 bg var 15 litre mazotla otobandan cruıse control ile 105 km sabit izmite gidip geldim iyi hatırlıyorum. benzinli kullanan arkadaşlara allah kolaylık versin.

valla ben kendi tecrubelerime dayanarak yazacam hatta içimizde okan universitesinde okuyan varsa akfıratın havasını bilir benim ayna ısıtmalarım -6 derecede çatır çatır çalışıyor. kalorifere gelince dışarda hava ne kadar soğursa soğusun ben kesinlikle ısınmada bi sorun yaşamadım 30 dereceye kadar ısıtıyor. ancak daimi şekilde 30 da çalışmıyor iç sıcaklık sensöleri kompressöru kesiyor. sıcaklık duşunce gene çalışıyor. yakıt tuketimine gelince leonların dizelleri çok pahalı ama alırken bir kere para veriyorsun sora bedava geziyorsun bende 1.9 tdi 105 bg var 15 litre mazotla otobandan cruıse control ile 105 km sabit izmite gidip geldim iyi hatırlıyorum. benzinli kullanan arkadaşlara allah kolaylık versin.

Okan'da mısın sen Serhan..
Grafik tasarım okuyorum ben de..senin bölüm ne. ??

:)

Geri
Üst Alt