Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bahadir06ANK

Kayıtlı Üye
İyi forumlar,2014 leonumun kliması ayak kısmına yönlendirme yapmıyor. Orta ve cam kısmına yönlendirme yapıyor motor sesi duyuyorum. Fakat ayak kısmına yönlendirme yapmıyor
2-3 kez kalibrasyon etmeyi denedim ama sonuç olumsuz. Ankara'da bir özel servise danıştım yönlendirme motorunun bozulmuş olabileceğini ya da ayaklardan birinin yerinden çıkmış olabileceğini söyledi. Motor bozuk olsa ses ve diğer kısımlara yönlendirme yapmaz diye düşünüyorum sizlerin fikirleri nelerdir? Daha önce başına gelen oldu mu ? Bu klima yönlendirme motorunun yerini bilen tarif edebilecek birisi var mı ?

İyi forumlar,2014 leonumun kliması ayak kısmına yönlendirme yapmıyor. Orta ve cam kısmına yönlendirme yapıyor motor sesi duyuyorum. Fakat ayak kısmına yönlendirme yapmıyor
2-3 kez kalibrasyon etmeyi denedim ama sonuç olumsuz. Ankara'da bir özel servise danıştım yönlendirme motorunun bozulmuş olabileceğini ya da ayaklardan birinin yerinden çıkmış olabileceğini söyledi. Motor bozuk olsa ses ve diğer kısımlara yönlendirme yapmaz diye düşünüyorum sizlerin fikirleri nelerdir? Daha önce başına gelen oldu mu ? Bu klima yönlendirme motorunun yerini bilen tarif edebilecek birisi var mı ?

Geçmiş olsun sanayide iyi bir elektrik ustasına baktırın yada klima işi yapana ama tam çözmek için ön göğüsü sökmeleri gerekebilir

Ayni sorun bendede var baktirmaya firsat bulamadim. Alttaki resimde motorlarin yeri mevcut
Tabii ezbere bakmak olmaz cihaza baglayip hangisi bozuksa degistirmek gerek.
Screenshot_20210102-233819_Samsung%20Internet.jpg

Çok teşekkür ederim. Yerlerini görmem iyi oldu benim için. Vagcom yeterli olur mu arızaları görmek için? Vag grubuna yeni geçtim pek bilgim yok.
Vagcomla genelde arizali olan gorunur ustad. En azindan cikan arizadan direkt orayi gostermese de fikir yurutulebilir. Arkadaslarin dedigi gibi once bir sistemi ariza olarak taratmakta fayda var. Gecmis olsun...

Geri
Üst Alt