Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima temizliği için mert abi bunu kullanayım mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert abiye sorulmuş biz cevaplamıyoruz:p:p:p
Şaka bir yana gökhan abi hiçbir bilgim yok :)

Valla Gökhan yorumlarını okudum kullananlar memnunum diyor lakin biliyorsun ki fake hesaplarla insanlar ürünlerine harika dedirtiyorlar. Özelliklerinde bahse konu malzeme eğer dediklerini yapıyorsa neden olmasınç Neticede çok pahalı bir şey değil tatbik et dene. Yanlız kullandıktan sonra racı çok iyi havalandır

Valla Gökhan yorumlarını okudum kullananlar memnunum diyor lakin biliyorsun ki fake hesaplarla insanlar ürünlerine harika dedirtiyorlar. Özelliklerinde bahse konu malzeme eğer dediklerini yapıyorsa neden olmasınç Neticede çok pahalı bir şey değil tatbik et dene. Yanlız kullandıktan sonra racı çok iyi havalandır

abi aracın teyp üstü ızgaralarına sıkmayın demişler peki mesela sağ ızgaraya sıkıldığında hava yastığına veya bizimkiler dijital klimaya içerideki dijital klimanın ünitelerine zarar verirmi???
bir de sonax diyor bu daha mı iyidir abi???alacamda???
http://www.hepsiburada.com/sonax-kl...x?categoryid=26001&productid=otson0001#tablnk

Sağ ve sol ızagaralara sıkılan malzemenin aracın evaparatörüne kadar gitme ihtimali yok. Lakin aracın garantide olduğundan pek te tavsiye etmiyorum. Zira araçlarınızın kalorifer hava çıkışlarınıza astığınız o airfresh malzemelerin üfleme ile kalorifer çıkış ızgaraları etrafındaki malzemeyi yumuşattığını ve en ufak sert bir cismin değmesi ile buralrın soyulduğunu biliyorum. İş bu sebeple çok tavsiye etmesemde sağ ve sol ızgara içlerinden yapılacak bir işlemin aracın klima ve airbag sistemine bir arıza verme şansı hiç yok denebilir.

Gökhan abi ben olsam denemezdim haberin olsun..

Sağ ve sol ızagaralara sıkılan malzemenin aracın evaparatörüne kadar gitme ihtimali yok. Lakin aracın garantide olduğundan pek te tavsiye etmiyorum. Zira araçlarınızın kalorifer hava çıkışlarınıza astığınız o airfresh malzemelerin üfleme ile kalorifer çıkış ızgaraları etrafındaki malzemeyi yumuşattığını ve en ufak sert bir cismin değmesi ile buralrın soyulduğunu biliyorum. İş bu sebeple çok tavsiye etmesemde sağ ve sol ızgara içlerinden yapılacak bir işlemin aracın klima ve airbag sistemine bir arıza verme şansı hiç yok denebilir.

çok teşekkür ederim mert abim...

vallaha sipariş verdim 2 tane biri de nışanlımın babasının aracına:)deneyip görelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt