Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Problemi

ramazan41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar klimam kendi kendine açılıyor,fan hızına müdahele edemiyorum. Arada bazen kapanıyor.Klima açılırken arabadan tıs tıs sesi geliyor,bu ses her debriyaja yada gaza basdığımda tekrarlanıyor sesle beraber araba silkeleniyor.Klimanın soğutmasında bir problem yok.
Klima fan hızına müdahele edebildiğim zamanlar ise ortadaki 2 ızgaradan çok az hava gelirken yanlardan daha fazla geliyor.Problem sizce ne olabilir.
1.Klima Rölesimi bozuk
2.Kayış yaparmı
3.Öndeki elektronik paneldemi bir sıkıntı var

Arkadaşlar klimam kendi kendine açılıyor,fan hızına müdahele edemiyorum. Arada bazen kapanıyor.Klima açılırken arabadan tıs tıs sesi geliyor,bu ses her debriyaja yada gaza basdığımda tekrarlanıyor sesle beraber araba silkeleniyor.Klimanın soğutmasında bir problem yok.
Klima fan hızına müdahele edebildiğim zamanlar ise ortadaki 2 ızgaradan çok az hava gelirken yanlardan daha fazla geliyor.Problem sizce ne olabilir.
1.Klima Rölesimi bozuk
2.Kayış yaparmı
3.Öndeki elektronik paneldemi bir sıkıntı var
Geçmiş olsun röleden olma olasılığı var fakat bir elektrikçi baksa iyi olur

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Arkadaşlar merhaba. Bu forumda yeniyim. Ama aynı problem bende de vardı. Kendimce bir çözüm buldum. Teybin içine bir kaset takın. Teypin tape modu açmazsanız klima tüm fonksiyonları ile aktif oluyor. Teyp kapalı ikende çalışır. Açık ikende radyo dinleyip klimayla yolculuk edebilirsiniz. Tape moduna alıp kaset çaları aktif edersen klima yine bozuluyor
. inşallah yardımcı olur

Geri
Üst Alt