Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima komprosörü arızası(acil yapılması gerekiyor)

KeChİ

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu yıl 2ci el olarak aldıgım 2006 model seat leonum klimasını 10 kere bıle kullanmadan klima komprosoru arıza yaptı ankaradayım ve bu arızayı nerde ucuz yollu yaptırabilecegimi bilen biri varsa yardım etmesini rica ediorum!!!:( yakın bi sürede izmitte staj yapıcagım için izmitte veya istanbuldada yaptırabilirim. tanıdık yada bildiğiniz iyi bir yer varsa tavsiyede bulunabılırmısınız???

klima kompresörü arızasına kim teşhis koydu.. :)
teşhis koyan yer fiyat vermedi mi..belki gazı özelliğini yitirmiştir..

klima kompresörü arızasına kim teşhis koydu.. :)
teşhis koyan yer fiyat vermedi mi..belki gazı özelliğini yitirmiştir..
özel bir servis teşhis koydu kompresör talaş atmış o ne demekse bilmiorum artık 800 lıra dedi ama başka bi yerde 600 lira fiyat verdi sıfır kompresör için çıkma kompresörde 400 filan diolar nabsam die düşünüorum!!:(

Benimde başıma geldi. Sıfırına 2.000TL dediler orjinal VW kompresörünü montaj dahil 400TL'ye aldım.

özel bir servis teşhis koydu kompresör talaş atmış o ne demekse bilmiorum artık 800 lıra dedi ama başka bi yerde 600 lira fiyat verdi sıfır kompresör için çıkma kompresörde 400 filan diolar nabsam die düşünüorum!!:(

çıkma alman demek öyle ya da böyle kısa zaman içinde yine arıza demek ama..
uygun fiyatlı servisten olmasa da orjinal bulmakta fayda var derim..

klimayı aralıklı olark kullanmak gerek. kullanmayınca bu şekilde arıza yapıyor :) birde bir serisi üretim kusurluydu onların.

2004 2006 model arası golf ve türevlerinde kusurlu idi klima kompresörleri büyük bölümü garantiden değişmişti bir kısım leondada gelmiş olabilir :)

Geri
Üst Alt