Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima komprosörü arızası(acil yapılması gerekiyor)

sizce en mantıklı olarak ne yapmamı onerırsınız ayberk senın aldıgın kompresör benımkkıne uyarmı uyarsa montaj dahıl hemn yaptırabılırım:D(sıfır dedıgını gordum :D:D)

Gecmis olsun Hakan. İzmit yetkili servisle aram iyidir, Erya da zaten içimizden biri gibi. Umarım uygun çözüm bulabilirsin kısa sürede. Olmadı izmite gelince haberleşir birlikte gideriz servise.

Emre'lerin dükkana gittiğinde Naci Oto Elektrik'i sor, ordan tarif etsinler sana. Adımı ver orada sorununu anlat yardımcı olurlar. Birdaha sıfırını 400TL'ye bulmak gibi bi fırsat gelirmi bilmiyorum ama en iyi orası halleder sorununu :D

İzmite gelirseniz referans olabilirim benimde aram sağlam :)

İzmite gelirseniz referans olabilirim benimde aram sağlam :)

Patron kimmiş adamın öğrenelim bakalım :D:D Faruk KELEŞ benim sayemde ışıklar yatırım holdingde yatırımcı oldu, umarım uzun dönemde güzel durumlar bizi bekliyor. Satışta Oktay da iyi tanıdığım isimlerden.

bi kaç gündür araştırıyorum sıfır makine takatırmak istiyorum cünku cıkmacıdan aldıgım parca ne zamn bpzulacak die içimde dert olucak bakalım yaptıramassam 16 sına kadar ızmıtte bakarız saolun abılerıım arkadaşlarım ilgilendiğiniz için:D

Çıkma parça bozulacak diye bi kaide yok. Öyle olsa 2. el piyasası diye bişey olmazdı.

hakan merhaba, yüksek ihtimal aracındaki sorunları gidermişsindir bu yaz sıcağına dayanamayıp ama, aynı şey benimde başıma gelmişti. 2007 leon var bendede garantisi bitmişti fakat 30 ay aylık iyi niyet garantisi dolmamıştı bu sayede 900 tl ye yetkili serviste yaptırmıştım ozaman araştırdığımda yetkili servis liste fiyatı 2000 küsürdü tam hatırlamıorum. dışarıda ise 1000 tl civarında yapıolardı.

makyajsız leonlarda ki sorun bildiğim kadarıyla anlatıcak olursam, klima düzeneğinde A/C tuşu olmadığı için klima kompresörü devamlı çalışıyor. böle oluncada kısa sürede arıza vermesine sebep oluyor, parça çabuk yıpranıyor, talaş atma denilen şeyde serviste bana kafa koparma diye açıklandı :) böyle olunca komprasör içine talaş atıo gibi bişe sölenmişti.

halen yaptıramadıysan araç sorunlu olduğundan 2. el ürüne girme derim. bundan sora bi arkadaşın başına böle bişe gelirsede tavsiyem sıfır parça alınmasıdır. şuan aklıma gelmedi ama fabrika çıkışlı olan kompresör ile soradan serviste takılan kompresörün markası farklıydı, sorun olduğundan fabrika çıkışlı olan markayı kullanmadıklarını sölemişti servis.

Geri
Üst Alt