Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima arızası hk.

sorunu hala çözemedik arkadaşlar
rezistansı değiştirmeyi düşünüyorum ancak yedek parça sitelerinde bulamadım
F 011 500 045 parça kodu ile bulabileceğim yer var mı?

Seat servisine sordunuz mu?

İnternetten çıkma parçalar satan sitelere veyahut bulunduğunuz yerdeki oto sanayideki çıkmacılardan bulabilirsiniz.

arkadaşlar bu sorunumda sonunda çözüldü
klimacılara defalarca basınç müşürüne bakalım desem de bakmadılar sağolsunlar. sonunda arızanın sebebi basınç müşürünü içinden gaz akması sonucunda kabloların temasını kesmesi bu sebepten dolayı da klimayı ve kalorifer motorunu devre dışı kalmasına neden oluyormuş.

arkadaşlar bu sorunumda sonunda çözüldü
klimacılara defalarca basınç müşürüne bakalım desem de bakmadılar sağolsunlar. sonunda arızanın sebebi basınç müşürünü içinden gaz akması sonucunda kabloların temasını kesmesi bu sebepten dolayı da klimayı ve kalorifer motorunu devre dışı kalmasına neden oluyormuş.
Gecmis olsun ustadim. İste sorun kucuk ama maalesef ustaarimiz sayesinde can sıkıcı ve buyuk duruma geliyor. Sorunun duzelmesine sevindim gule gule kullan insallah :)

Gecmis olsun ustadim. İste sorun kucuk ama maalesef ustaarimiz sayesinde can sıkıcı ve buyuk duruma geliyor. Sorunun duzelmesine sevindim gule gule kullan insallah :)
sağol dostum teşekkür ederim. senin de dediğin gibi ustalarımız malesef en iyisi olduklarını düşündükleri için biz kullanıcıları dinlemiyorlar

Bu sorunun aynısı bendede var kalörifer motoru bazen çalışıyor bazen calısmıyo çalıştıgı zaman az üflüyo bazen yüksel kafasına göre çalışıyor basınç müşürü kimse dememişti bana bende yeni kalörifer motor siparişi vericektim

Bu sorunun aynısı bendede var kalörifer motoru bazen çalışıyor bazen calısmıyo çalıştıgı zaman az üflüyo bazen yüksel kafasına göre çalışıyor basınç müşürü kimse dememişti bana bende yeni kalörifer motor siparişi vericektim
İsi bilen bir usta direkt vagcom cihazi ile bakip basinc degerlerini okuyor ustadim. Yanilmiyorsam aklimda kalan 12 basinci olmasi lazimdi. Yani usta oyle soylemisti galiba :) Bende de gazi 525,gram yerine 875gram basmislar o yuzden sorun olmustu usta degerlere bakip ona gore hareket etmişti :) yani isi bilen bir yere gidersen gaz basincina gore degerlendirebilir... Gecmis olsun sorunu kisa yoldan cozersin inşallah

Geri
Üst Alt