Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima arızası(ankara)

ikiside gidilecek en son yerler.butun ustalar ve servısler olurse belkı kendımde yapamassam ondan sonra bu ıkı yer.

nere gidicez olm..orjinal bilgisayarları falan var yetkilinin..adama günde 10 tane leon geliyo.diğer volgswagen tamircilerine yılda 10 leon geliyodur..varsa güzel tecrübeli seatçı özelden at bakalımm.. yarın bi göz atayım..

ankara doğuşa araç gitti... adamlar klima ünitesinin komple değişeceğini demişler fiat 1100 arızayı erya ya anlattım arızayı anladılar ve adını şimdi hatırlamadığım bir parça değişecek ve fiat 180tl

işte ata ve dogusun sıkıntısı budur arkadaslar dırek deıstırırler tamıre gıtmezler...

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

nere gidicez olm..orjinal bilgisayarları falan var yetkilinin..adama günde 10 tane leon geliyo.diğer volgswagen tamircilerine yılda 10 leon geliyodur..varsa güzel tecrübeli seatçı özelden at bakalımm.. yarın bi göz atayım..

akınım makınesı olan bınlerce adam var artık.ben sana gokhan abının tavsıye ettıgı bı abı var onu solucektım.gokhan abıden alıp sana yollarım.

işte ata ve dogusun sıkıntısı budur arkadaslar dırek deıstırırler tamıre gıtmezler...

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

.

ogün bu bir sorun değil. adamlar onlara öğretilen prosedürleri uyguluyor. ama unutmaki bir erya nın uğraştığı kadar ibizalarla uğraşmamışlardır. dolayısı ile eryadakilerin tecrübe farkı var.

yetkili servisten daha kaliteli işçiliği olan özel servisler var. hem kaliteli hem ucuz. servis para tuzagı başka hiçbir sey degil

Geri
Üst Alt