Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima arızası(ankara)

kfy

Administrator
arkadaşlar ankarada bir kardeşime kliması arızalı 04 model ibiza var. bana bu arızayı giderebilecek bir servis veya başka bir mekan tavsiye edebilirmisiniz?

Abi Ankara için Ayberk ile iletişime geçmekte yarar var. Hangi parça nerden bulunur onu iyi biliyor anladığım kadarıyla.

walla bızım nacı ustamız var ankaranın ıyısıdır kendısı baba ayberı ararsan sana tam yerını tarıf eder.

ben periyodik bakımlar için doğuş otoya,bu tarz arızalar içinde ata plazaya gidiyorum..

ogün bende doğulştan en çok memnun kalanlardanım. toledonun bakımlarının çoğu orada yapıldı.

walla onların 375 tl ye sattıgı baskı balatayı kendım 280 tl ye 3 taksıt alıyorum ve ustama cok cuzı ıscılık vererek 350 tl ye mal eettım ıcın tercıh etmıyorum.adamlar bana 700 tl ısıcılık dahıl fıyat cıkartırlarsa ben neden servıs tercıh edıyımkı.yarı yarıya

walla onların 375 tl ye sattıgı baskı balatayı kendım 280 tl ye 3 taksıt alıyorum ve ustama cok cuzı ıscılık vererek 350 tl ye mal eettım ıcın tercıh etmıyorum.adamlar bana 700 tl ısıcılık dahıl fıyat cıkartırlarsa ben neden servıs tercıh edıyımkı.yarı yarıya

ben sanayiye asla güvenmediğim ve aslada güvenmeyeceğim için için gideceğim tek yer yetkilidir ogün isterse 2 kat pahalı olsun.

not: gerçi ankara ataya değil arbamı günahımı bırakmam. adamların çalışma tarzını hiç beğenmedim.

ankara doğuşa araç gitti... adamlar klima ünitesinin komple değişeceğini demişler fiat 1100 arızayı erya ya anlattım arızayı anladılar ve adını şimdi hatırlamadığım bir parça değişecek ve fiat 180tl

ankara doğuşa araç gitti... adamlar klima ünitesinin komple değişeceğini demişler fiat 1100 arızayı erya ya anlattım arızayı anladılar ve adını şimdi hatırlamadığım bir parça değişecek ve fiat 180tl

eryanın tecrübe farkı.

Geri
Üst Alt