Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima açıkken ses geliyor

Pazartesi gunu git test ler hıkaye yaptık derler gonderırler klıma motoru ısındımı ses yapıyor gazla yagla alakası yok bunun rulman ve yastıkla alakalı komprosorun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar, Is cikisi servise ugradim..sesi dinlettim..usta direk klima kompresorunden geliyor, bu sorun devamli geliyor, kompresoru de degistirdigimizde ses yine geliyor dedi..aracimin garantisinin devam ettigini soyledim..kompresorun degismesini talep ettim..p.tesi gaz kontrolu yapacaklar..gaz fazla veya az ise de ses yapabilirmis.. tekrar ses gelirse kompresoru degistiririz dediler..hayirlisi bakalim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bende ptesi öğleden sonraya randevu aldım. Bakalım ne diyecekler.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Tıslama gibi bi seste benim arabadan geliyor 6j 2010 ibizamda

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar 300gr gazı eksilmiş gaz bastılar iş çözüldü ama 300 tl fatura çıktı :$

Arkadaslar klima gazi yenilendi ama ses yone geldi...kompresorun degisimini istedim...servis muduruyle de sesi dinledik..sifir ibizalarda bile bu ses var degissek de yine ses yapcak ama ben degisimi icin gorusecem dedi..haber verecekler yarin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Klima gazı sarf malzeme diye benden işçilik dahil 290 tl aldılar. Anladığım kadarıyla sizde sorun farklı. benim araçta çalışma sırasındaki o uğultu tamamen gitti. 300 gr gaz koydular.Sıcaklar bir anda geldi İnşallah sizin problem kısa zamanda çözülür.

Geri
Üst Alt