Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima ızgarası çerçevesi

emrecevik

Kayıtlı Üye
Aracım Seat İbiza 2008 model. 7 ay önce aldım. Klima ızgarasının çerçeveleri sıcak soğuk derken çatlamış. Bi kaç haftadır arıyorum ama bulamadım. Sadece bu çerçevelere nasıl ulaşabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum.Seat-Ibiza-3-Deri-Doseme-06.jpg

oto 2000 veya ist.aksaray parçacılar.

oto2000 de yokmuş abi. Denizli de oturuyorum İstanbula yolum düşerse bakarım artık. Çok sağol ilgilendiğin için

Peki o cerceveler yerlerinden nasil cikiyor acaba. Ben baya ugrastim ama cikartamadim. Bende cikartip karbon kaplamayi dusunuyorum. Yardimci olabilecek var mi acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Peki o cerceveler yerlerinden nasil cikiyor acaba. Ben baya ugrastim ama cikartamadim. Bende cikartip karbon kaplamayi dusunuyorum. Yardimci olabilecek var mi acaba ?

Kardeşim ortadakileri sakın sökme içine kaçıyor tırnakları kırılıyor bırak öyle kalsın. Bende uzun zamandır arıyorum fakat bulamadım. İnternetten kazalı araçlara bakıp gidip almak gerekiyor sanırım.

Bende ankarada bulamadim yildizdada cikmasi tek havanlirmasi 150 dediler.servise bir sorun derim parca numarasi 6L0072300 nikelajlida var yada yurt disindan getirebilecek

Ben zorladım 1 tanesini çıkardım,tırnakları kırıldı.geri hızlı yapıştırıcı ile yapıştırdım,kotu duruyor simdi.bende krom arıyorum bulamadım.kotu durur mu,yoksa karbon daha mi iyi olur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt