Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kimler macbook yada imac kullanıyor içimizde

- 48 -

Kayıtlı Üye
bilirsek ihtiyacımız olduğunda sıkıntılarımız paylaşabiliriz

Tum Apple urunlerini hastasiyim..su aralar Ipad elimden dusmuyor..garantili gelse de iphone4'u alsak...dogubannktan ya da yurtdisindan almamak icin zor tutuyorum kendimi...

okulda mac. kullanıyorum 2-3 senedir..
pro. modunda değilim ama yardımcı olmaya çalışırım.. :)

okulda mac. kullanıyorum 2-3 senedir..
pro. modunda değilim ama yardımcı olmaya çalışırım.. :)

bende de macbook var bir seneyi geçgin bir süredir kullanıyorum..çok da memnunum..şimdilik anormal bir durum söz konusu değil ama olursa..burdan danışmak isterim..bazen oluyor..

Tum Apple urunlerini hastasiyim..su aralar Ipad elimden dusmuyor..garantili gelse de iphone4'u alsak...dogubannktan ya da yurtdisindan almamak icin zor tutuyorum kendimi...

bende elma hastası bir adamım..ama telefonun elma değil şimdi arkadaş geliyor abd den ona 4 için sipariş vereyim mi diye düşünüyorum..

Abd de iphone 3Gs 499 dolar, 4G 599 dolardı. Kekleyip duruyolar milleti. Ben sadece apple grubundan ipod nano kullanıyorum:)

Amerikada hayirlisi ile simlock'siz iphone4 satisi basladi..32 gb 799 usd... Dusunulmeden alinacak bir alet..Apple Storeda yaklasik 1 saat inceledim...akillara zarar...

Amerikada hayirlisi ile simlock'siz iphone4 satisi basladi..32 gb 799 usd... Dusunulmeden alinacak bir alet..Apple Storeda yaklasik 1 saat inceledim...akillara zarar...

bu rakkam kaynağında bu kadar yüksek mi?? bende store'a baktığımda fiyatlar 199 ve 299 usd idi..:confused:

bu rakkam kaynağında bu kadar yüksek mi?? bende store'a baktığımda fiyatlar 199 ve 299 usd idi..:confused:

valla çok merak ettiğim sistem jiç kullanmak nasip olmadı, iphone kullansakta maclerin tadı bambaşka..

Geri
Üst Alt