Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kişilere isimsiz olarak mesaj göndrebilirsiniz nasılı burda...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nis 2010
Mesajlar
2,843
Yaş
37
Yaklaşık 3 aylık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan honk.la, insanların birbirleri hakkında düşüncelerinin paylaşıldığı veya mesaj gönderilen kişiye olumlu-olumsuz yönlerinin haberdar edilebildiği bir site. Honk ingilizcede korna çalmak anlamında kullanılıyor. Çevrenizdeki insanları davranışları konusunda uyarmak adına mesaj gönderimini site kurucuları honk.lamak şeklinde türetmişler. Böylelikle korna çalıp uyarmak olarak da düşünülebilir.

Tabi ki gönderebileceğiniz mesajlar arkadaşlarınızın sadece beğenmediğiniz yönleriyle sınırlı değil. Arkadaşlarınızın iyi ve güzel taraflarını onlarla paylaşabilir, arkadaşlarınıza hoş sürprizler yapabilir ve hatta bir türlü açılamadığınız o özel kişiye nihayet duygularınızı itiraf edebilirsiniz.

Endüstri Mühendisi 2 arkadaş Sinan Yüce ve Serdar Kemal tarafından hayata geçirilen honk.la projesi, neredeyse her işimizi internet üzerinden yaparken bu listeye yeni bir soluk getiriyor.

2011 yılbaşında yayına başlayan site, kimliğinizi gizli tutarak, arkadaşlarınız hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi onlarla paylaşmanıza olanak sağlıyor. Tabi ki bunu yapabilmeniz için muhatabınızın mail adresini bilmeniz gerekiyor. Servis tarafından otomatik olarak gönderilen mailler ile mesaj alıcıya gönderilmiş oluyor.

Projenin bir diğer eğlenceli tarafı da daha önce kullanıcılar tarafından gönderilen mesajların ana sayfadan yayınlanıyor olması. Ana sayfada yer alan ilginç mesajları okumak bile şimdiden bir çok kişiyi honk.lanın müptelası yapabilir. Ayrıca Facebook, Twitter veya Friendfeed gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden bu mesajları paylaşmak da mümkün.


buradan buyrun...Alıntıdır...
 

LEONISM

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Nis 2010
Mesajlar
1,706
Yaş
34
Yolladım az önce de gitmedi :)

Düzeltiyorum şimdi geldi , Çok eğlenceli bişe bu

Teşekkürler :)
 

ZGR

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
14,928
Yaş
30
yalnız itiraf duvarına dönmüş site :D
 

erdincm

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ocak 2011
Mesajlar
41
Yaş
39
cok fena bişey aşk mesajlarında patlama olur.
 

LEONISM

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Nis 2010
Mesajlar
1,706
Yaş
34
Anasayfa da geçenler , türkiye geneli atılanlarmı oluyo ?
 
Üst Alt