Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

Çok geçmiş olsun....... sende bişey olmaması sevindirici....

O kavşakta üstünlük falan hikaye. Kimin nereden çıktığı belli değil :). Ben sabrla bekliyorum geçince... Çok geçmiş olsun...

ne meşhur yermiş bu kavşak hergün kaza oluyor... Maalesef bizim yetkililer ilgililer sorumlular artık adını siz koyun bu kavşak için önlem almıyor
heryere EDS bırakıyorlar.. birde yeni EDS noktalarındaki tabelalar küçücük bu dikkatimi çekti aceba niye bu kadar küçük tabela koymuşlar kibar dursun diyemi :D

Gecmis olsun Levent:(gercektende çok kötü bir kavşak bende viaporta giderken çok kaza görüyorum aynı yerde..Allah beterlerinden korusun..

bu kavşağın tam olarak bir ismi varmı mevkisi falan neresi yerini tam olarak yazarsanız
burayı İBB beyaz masaya söyleyim..

Su an orada köprülu kavşak calışması yapılıyor Mevlüt ve natamam sekilde su an..o yüzden de belli bir düzen yada sinyalizasyon yok:(

teşekkürler herkese.... ne kadar çalışma olsada yinede daha fazla tedbir alınabilir bence orada... çünkü viaport yönünden tırlar kamyonlar geliyo Allah göstermesin valla birine girse köprünün duvarına yapıştırır.......

Geri
Üst Alt