Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

Geçmiş olsun kardeşim.Kaza yaptığın yeri çok iyi bilirim.Çok geçtim ordan.Orda kimse kimseye yol vermez.Dikkat etmek lazım.Allah beterinden saklasın.

çok teşekkür ederim herkese... bugün gidip evraklarımı verdim servise hasar ihbarı yapacaklar... yarında gidip arabyı teslim edecem eksper gelip bakana kadar bekleyecez... gelip baktıktan sonrada tramerden kusur oranlarını değerlendirip ona göre işleme alacaz arabayı... normalde yol hakkı benim olmasına rağmen adam suçunu kabullenmeyip tespit tutanağınada ben ona gelip vurmuşum ve onun arabayı sola doğru çevirmişim... ayrıca başka bir arabanın arkasından çıkmışım diye yazmış... ayrıca onuda arayıp ufaktan bi küfür edecem.... ailesi yanındaydı sövemedim içimden geldiği gibi.... tahminimce kusur oranının büyük kısmı onda olacak... banada dikkatsizlikten ufaktan biraz verirler gibi sanki...bekleyip görecez artık.. sonuçları buraya yazarım ona göre Allah kimsenin başına vermesin ama olurda aynı durumla karşılaşılırsa izlenecek yolu öğreniriz...

Geçmiş olsun, tutanak işini iyi anlatmadılar, orada ne yazılırsa yazılsın, bu örnekte olduğu gibi hakkı olan ödemesini alabiliyor.

Geçmiş olsun, tutanak işini iyi anlatmadılar, orada ne yazılırsa yazılsın, bu örnekte olduğu gibi hakkı olan ödemesini alabiliyor.

çok teşekkürler abi sağolasın... kusur oranını %100 karşı tarafa verdiler zaten... şimdi exper beyimizin parça kod araştırmasını bitirip parçaların temin edilmesini bekliyoruz.. 1 haftadır kod arıyolarmış ve halen daha 2-3 parçanın kodlarını bulamamışlar onları arıyolarmış...

Tedariği sigortanın yapması çok iyi, tedarik gelince servise uğrayıp parçaları gözünüz ile de görün derim.

çok geçmiş olsun bizim burda vianın çıkışndaki kavşak galiba

Geri
Üst Alt