Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazada direğe vuran oldu mu? Yardım...

geçmiş olsun görkem...bizim bi arkadaş ışıkları devirmişti...belediye mahkeme falan gibi bişeler yapıp parayı istemişti.. sonra bi para yatırarak hallettiler işi... ama bu gibi işlerde harbiden çok saçma paralar isteyebiliyorlar..

abi bildiğim kadarıyla ceza yatırılıyor ama trafik sigortası da belirli bir miktar ödeme yapıyor hasar verdiğiniz tarafa. taraftan kastım araç da olabilir belediye de olabilir. kasko da zaten araç için ödeme yapar. geçmiş olsun

sağolun teşekkür ederim peki bu talep sürücüden mi araç sahibinden mi oluyor?

kaza ile ilgili bi tutanak tutulduysa tutanakta kimin ismi yazıyosa o yapması gerekir. onun dışında tutanak v.s. yoksa araç sahibi yapabilir

tabi kasko kullanıcaksa araç sahibinin yapması için uğraşın

Benim carptığım araba 2 metre bariyer yamulttu 2 si 2000 direkde 3-4 bişeydi öyle hatırlıyorum geçmiş olsun kardeşim bu arada...

saol kardeşim bu arada tutanak tutuldu polis geldi zaten ve benim tutanaktaki isim:)

geçmiş olsun görkem.. direği zorlamışınız bayağı:)

gecmıs olsun
hayırdır yolumu şaşırdın :D

Geri
Üst Alt