Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptık :(

Abi öncelikle çok geçmiş olsun. Ne kadar vahim olay olsa da birine zarar gelmemesi önemli olan ve bana sorarsan iyi atlatmışsın, böyle bir kazanın çamurluklara gelmemiş olması bile çok çok iyi. Satarken de aşırı değer kaybı yaşayacağını sanmıyorum, bu görseller ve yapılan işlemlerin faturasının fotokopisi olsa bile yeterli. Bu yüzden canını sıkmana bile gerek yok. Anlamadığım ön tampona da mı değişim uygulandı?

Abi öncelikle çok geçmiş olsun. Ne kadar vahim olay olsa da birine zarar gelmemesi önemli olan ve bana sorarsan iyi atlatmışsın, böyle bir kazanın çamurluklara gelmemiş olması bile çok çok iyi. Satarken de aşırı değer kaybı yaşayacağını sanmıyorum, bu görseller ve yapılan işlemlerin faturasının fotokopisi olsa bile yeterli. Bu yüzden canını sıkmana bile gerek yok. Anlamadığım ön tampona da mı değişim uygulandı?
Çok teşekkür ederim. Ön tamponu onarıma gönderdiler sonrasında onarım işi değişime dönmüş. Bana onarım denmişti faturada görünce sordum hayırdır niye değişti diye, tabi iş işten geçmiş oldu. hasarın artmasında bunun da payı var haliyle.

Çok teşekkür ederim. Ön tamponu onarıma gönderdiler sonrasında onarım işi değişime dönmüş. Bana onarım denmişti faturada görünce sordum hayırdır niye değişti diye, tabi iş işten geçmiş oldu. hasarın artmasında bunun da payı var haliyle.

Panjur dışında bir kırık, çatlak göremeyince sorayım istedim. Dıştan bakınca pek bişey yok gözüküyo fakat içini bilemeyeceğim :)

Geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum fakat cana gelmemesi teselli oluyor böyle durumlarda.

Geçmiş olsun..ön tamponda değişecek ne var onu anlayamadim
Aracı aldığım benden önceki sahibi tamponu bir kere çarpıp tamir ettirmiş bunu biliyordum. Sanırım yediği ikinci darbede dışardan bir şey yok ama içerdeki tamir yeri hasar aldı o yüzden değiştirdiler. En azından benim iyi niyet tahminim o yönde :)

Aracı aldığım benden önceki sahibi tamponu bir kere çarpıp tamir ettirmiş bunu biliyordum. Sanırım yediği ikinci darbede dışardan bir şey yok ama içerdeki tamir yeri hasar aldı o yüzden değiştirdiler. En azından benim iyi niyet tahminim o yönde :)
Yine de ön tamponun değişmesine gerek yok gibi arka gitmis tamam ona yapcak bisey kalmamış.bagaj kapağı boyasız duzelmezmiydi

Yine de ön tamponun değişmesine gerek yok gibi arka gitmis tamam ona yapcak bisey kalmamış.bagaj kapağı boyasız duzelmezmiydi
Değişti çıktı artık bu saatten sonra kfama takacak bir şey yok en azından orjilan servisinde yapılan işlem faturası vs. var. alacak kişi de bunu kafasına takacaksa başka araç baksın :) Bagajın boyasız değişmesi mümkün değildi resimlerde de görüyorsunuzdur. Mümkünse de servis ona yanaşmaz anca sanayideki ustalar el atar. Malum servis kafası değiştir yenisi ile olsun bitsin.

Geri
Üst Alt