Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza hk. Yardım!

Arac şuan Kartal dogusta yapiliyor 16 bin tl masraf cikardilar ay sonuna yetistirebilirlermis. Allah razi olsun yardimci oldular. Carpan araci dava ettim cevre guvenlik kameralarindan plaka okunmuyor. Savcı mobese plaka okumaz dedi umutsuz bakti davaya benimde sevkimi kirdi yani anlayacaginiz olan yine bana oldu hem 40 gun arabasiz kaldim hemde 16 bin lira zararim oldu. Canimiz sağ olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cok gecmis oldun. Gorulmez kaza diye buna denir. Lakin 16.000 tl cok buyuk hasar cikmis.
Bence okadar olmamali.
Camurluk max. 1000 tl. Tampon boya 700. Camurluk boya 700 . İvri zivir 500 tl1000 de iscilik max 3000lira olmali.
Hadi salincak kirilsin 500 tl . 1000 de jant degissin5000 desek .
Bence servise de itiraz edin.
Gorende arac pert sanicak;(

Cok gecmis oldun. Gorulmez kaza diye buna denir. Lakin 16.000 tl cok buyuk hasar cikmis.
Bence okadar olmamali.
Camurluk max. 1000 tl. Tampon boya 700. Camurluk boya 700 . İvri zivir 500 tl1000 de iscilik max 3000lira olmali.
Hadi salincak kirilsin 500 tl . 1000 de jant degissin5000 desek .
Bence servise de itiraz edin.
Gorende arac pert sanicak;(

Hocam kasko tarafindan gonderilen exper cikarmis o rakami makinaya baglamislar arizali ne varsa degistiriyorlar. Yazdiklarina ilaveten direksiyon kutusuda degisiyor zaten 5-6 bin lira o yapiyor. Ayrica adamlar tornavida cevirmeye isçilik yaziyorlar.

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

geçmiş olsun. plaka bulunur; sonra da kasko şirketinin avukatı parayı misliyle alır.

bu arada 16000 nedir ? sigorta kasko ücretlerinin anormal olmasının en büyük 2 nedeni :
1- bu servislerin saçma saban fiyat vermeleri
2- sürekli kaza yapan heriflerin ehliyetlerine el konmayışı

geçmiş olsun. plaka bulunur; sonra da kasko şirketinin avukatı parayı misliyle alır.

bu arada 16000 nedir ? sigorta kasko ücretlerinin anormal olmasının en büyük 2 nedeni :
1- bu servislerin saçma saban fiyat vermeleri
2- sürekli kaza yapan heriflerin ehliyetlerine el konmayışı

Kaskoyu yetkili servis yaptirmisim afedersiniz adamlar uzan dese gikimiz cikamaz cebimden bu kadar parayi verip yaptiramam. Savciliga vermistim cevap yollamislar delil yetersizligi vs bi ust mahkeme itiraz yolu acik diye o da ret verirse masraflar bana ait olacakmis vs vs. Adalet iste yapacak bisey yok canimis saolsun

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

geçmiş olsun , 3. resimde birsey dikkatimi çekti otopark girişidir park yapmayınız diye tabela var , kasten vurmuşta olabilirler

Geri
Üst Alt