Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Hakkında Yardım

anka59

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Dün dikkatsizliğim sonucu aracın yokuş aşağı kaçmasıyla önümde bulunan beton blok vardı oraya çarptım yakın mesafeden resimde işaretlediğim alandaki gibi tamponda hasar meydana geldi bunun onarılması ne şekilde olur aracım kaskolu mini onarıma girer mi ? Ayrıca sanırsam sağ farda da sıkıntı var selektör yapar gibi sanıp sönüyormuş önde giden arkadaşım dedi, durağan halde farı yaktığımda normal vaziyette yanıyor acaba onda nasıl bi sıkıntı oluşmuştur ? Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirme anlamında yardımcı olursa sevinirim.d491a428-ee29-4283-8cc9-39f07fa90517.JPG

Benim bildiğim 10 cm e kadar mini onarıma sokuyorlar. Gireceğini zannetmiyorum. 300-400 tl ye kadar yani. Ama 1000 TL ye kadar hasarlarda da hasarsızlığın bozulmadığını bir arkdaşım söyledi.

Arkadaşlar merhaba. Dün dikkatsizliğim sonucu aracın yokuş aşağı kaçmasıyla önümde bulunan beton blok vardı oraya çarptım yakın mesafeden resimde işaretlediğim alandaki gibi tamponda hasar meydana geldi bunun onarılması ne şekilde olur aracım kaskolu mini onarıma girer mi ? Ayrıca sanırsam sağ farda da sıkıntı var selektör yapar gibi sanıp sönüyormuş önde giden arkadaşım dedi, durağan halde farı yaktığımda normal vaziyette yanıyor acaba onda nasıl bi sıkıntı oluşmuştur ? Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirme anlamında yardımcı olursa sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 17421

Geçmiş olsun allah beterinden korusun kaskoyu arayıp hangi onarım servisleri ile anlaşma yapmışlar genelde autoking oluyor ama gidip göstermeniz gerekli tampon için
Kaputu açarak far ayaklarını kontrol edin sizin led olmadığı için belki esnemeden ampülde sıkıntı olmuştur yoksa servise gidip göstermeniz gerekecek servis Kaza resmî yada tutanak isteye bilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun allah beterinden korusun kaskoyu arayıp hangi onarım servisleri ile anlaşma yapmışlar genelde autoking oluyor ama gidip göstermeniz gerekli tampon için
Kaputu açarak far ayaklarını kontrol edin sizin led olmadığı için belki esnemeden ampülde sıkıntı olmuştur yoksa servise gidip göstermeniz gerekecek servis Kaza resmî yada tutanak isteye bilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
esnemeden dolayı ampulle alakalıysa ampul değişimiyle sorunun ortadan kalkma ihtimali olabilir mi? yoksa komple far değişimi mi ister bu durum

Benim bildiğim 10 cm e kadar mini onarıma sokuyorlar. Gireceğini zannetmiyorum. 300-400 tl ye kadar yani. Ama 1000 TL ye kadar hasarlarda da hasarsızlığın bozulmadığını bir arkdaşım söyledi.
sigortacıyı arayıp danışmak lazım

Geri
Üst Alt