Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayıp dünya Papua Yeni Gine'de bulundu

okyanusları ve canlılarını uzaydan daha az biliyoruz kim bilir daha nereler vardır dünyada..

yaa ben bu habere yorum yapacaktım tatsızlık çıktı neyse durum sakinleşti yapabilirim artık...
haber başlığı altındaki resim ne kadar yusuf'a benziyor ormanda kaybolan akrabaları olabilir mi:D yeni tür diye kekleniyor olabilirmiyiz dna testi istiyorum ben:D

Koray abi naptın ya :)

yaa ben bu habere yorum yapacaktım tatsızlık çıktı neyse durum sakinleşti yapabilirim artık...
haber başlığı altındaki resim ne kadar yusuf'a benziyor ormanda kaybolan akrabaları olabilir mi:D yeni tür diye kekleniyor olabilirmiyiz dna testi istiyorum ben:D

Olum sen bikere hiç konuşma at hırsızı :D :D sen akşam gel buraya görecen yengede bizim buralı nasıl olsa bittin olum sen bittin:D :D

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

şimdi ben yusuf ve volkan'ı bir araya getiricem aradan bir süre geçicek bunlar samimi arkadaş olucak sonra kafa kafaya verip banada posta koyarlar bunlar.en iyisi birbirlerine dargın kalsınlar.

Aaa öle deme cezmi abim senin yerin bambaşka biz herzaman büyüğümüze saygılıyızdır heleki senın gibi bir abime....

Geri
Üst Alt