Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaskoyla İlgili Bi Soru..

Benim sitemim anlatmış olduğum şeyi senin akşam yeniden karşıma çıkarmış olmana

abi arabadaki sormamı diyosan en son o sinirle kafamı cama geçirmenden tırsmadım değil valla.. :D :D

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

Onun anlamı aracının güncel yani o an a dakika itibarı ile ederi anlamındadır. Aracına değer klozu koydurursun olur biter. Daha açık şekilde nasıl anlatılır bilmiyorum. Bütün gün Hülyanın yanında idin niye sormadın ?

sordum daha önceden de..
bugün sormadım..bana sadece 2.el ederi neyse o verilir demişti..

Kasko bedelinin fazla olma sebebi aracına her takmış olduğun ekstra için zeyil yaparak totalde aracının üzerinde ki aksamlarla fiyatını yükseltmen.

Sezgin abi benim arabamın şuan 2.el fiyatından çok daha fazla kasko bedelim var..
ne işe yaradığını anlasam..
Ama sonradan taktırdığın aksesuarları ekleterek,şuanki değerinden yüksek..onları çıkar bakim ne kalıyo elde.. :D

Ben trafikte hep öyleyim merak etme yanımdakilere zarar vermiyorum öyle olsaydı hanım şu anda tekerlekli sandalyede olurdu :D

Kasko bedelinin fazla olma sebebi aracına her takmış olduğun ekstra için zeyil yaparak totalde aracının üzerinde ki aksamlarla fiyatını yükseltmen.

e pert olunca o "zeyil" ettiklerim de pert olmuyo mu neden ekletiyorum ben onları fazla para bayılmak için mi neden onların ederleri de eklenmiyo o zaman abi. ??

Neticede onlarda kullanılmış vasfı kazanıyor. Yani bugün benden body kit tampon al araba yarın tak ondan sonraki günde çıkar malum sitelerden birinde satmaya kalk . Benden aldığın fiyata satabilir misin ?

satamam işte dedim ya o anki ederi neyse o..
eklenmiyosa ne anlamı kalıyo o zaman..
saçma sapan bişi mi yani o eder rakamı.. :S

Offf Yiğit. Canım kardeşim üzerindeki sonradan eklentilerde değer kaybı ile değerlendiriliyor. Örnek lastiklerin kaskoya eklettirdiğin tarih üzerinden yapılan km e sine göre eskime payı düşülerek hesap yapılıp ödeme yapılıyor. Ya niye anlamak istemiyorsun beni yaaaa

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

Abi kilitle konuyu yaa :D :p :D

Valla ya az kaldı .....:eek:

Geri
Üst Alt