Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasım 2016 Leon fiyat Listesi Hazır

Yıl sonu nedeniyle ellerindeki araçlarda indirim yaparlar diye düşünüyorum.

1000 TL daha zam gelmiş arkadaşlar. Bazı modellerde ÖTV de artmış.

Bence yilsonuna kadar fiyatlar düşmez.. satış rakamları ortada yok satıyor gibi, istediğin araba bayiden yoksa en az 20 bekletiyorlar. Ornek olarak benim araç aldığım bayi sadece 10. ayda 87 araba satışı yapmış varın gerisini siz düşünün

Yıl sonu indirimi olacağını düşünmüyorum tam tersi zamlanıyor. Devletimiz araba üretmeden daha fazla para kazanıyor 50 bine gelen araç 110 bine satılıyor. Ne kadar erken alırsanız o kadar iyi her ay zamlaniyor. 20 gün önce leon fr 150 dsg aldım şimdi bin küsür zamlanmış zaten bayide araç yok ellerindekini satıp 2017 model için sipariş alırlar

Yıl sonu indirimi olacağını düşünmüyorum tam tersi zamlanıyor. Devletimiz araba üretmeden daha fazla para kazanıyor 50 bine gelen araç 110 bine satılıyor. Ne kadar erken alırsanız o kadar iyi her ay zamlaniyor. 20 gün önce leon fr 150 dsg aldım şimdi bin küsür zamlanmış zaten bayide araç yok ellerindekini satıp 2017 model için sipariş alırlar
Bence de ya aksine zamlanıyor herkes indirim beklerkene. Aralık ayını bekleyenlere kötü bir sürpiz daha çıkmaz inşallah. Çoğu bayide de araç yok dediğiniz gibi zaten. Beklemeside artısı. Allahtan bende faturamı kestirmiştim erkenden.
[doublepost=1478837171,1478837145][/doublepost]
Bence yilsonuna kadar fiyatlar düşmez.. satış rakamları ortada yok satıyor gibi, istediğin araba bayiden yoksa en az 20 bekletiyorlar. Ornek olarak benim araç aldığım bayi sadece 10. ayda 87 araba satışı yapmış varın gerisini siz düşünün
Kesinlikle katılıyorumm...
[doublepost=1478845504][/doublepost]Yeni fiyatlar için link
http://www.seat.com.tr/yeniseat_files/09112016_Leon.pdf

Bence de ya aksine zamlanıyor herkes indirim beklerkene. Aralık ayını bekleyenlere kötü bir sürpiz daha çıkmaz inşallah. Çoğu bayide de araç yok dediğiniz gibi zaten. Beklemeside artısı. Allahtan bende faturamı kestirmiştim erkenden.
[doublepost=1478837171,1478837145][/doublepost]
Kesinlikle katılıyorumm...
[doublepost=1478845504][/doublepost]Yeni fiyatlar için link
bin küsür daha artmış maşallah

Araçlarda + 1000 TL daha fiyat artışı olmuş bilginiz olsun..
Yıl sonunda fiyat azalacak beklentisindeki arkadaşların ümitlerini kıracak cinsten..

Ayrıca bir çok marka yıl sonu indirimine giderken ve çeşitli kampanyalar yaparken, yakın zamanda araç almış olan arkadaşlar ne kadar doğru bir tercih yaptıklarını anlayacaklar =)

Araçlarınızı Kazasız Belasız Nazarsız kullanmanız temennisi ile..

Geri
Üst Alt