Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kardeşim Domuz Gribi geçirdi.

çok geçmiş olsun kardeşim Rabbim beterinden saklasın....

geçmiş olsun Alp.

Ben giribin normal sağlıklı bir birey için çok tehdit oluşturacağı düşünmüyorum.Bizim medyadımız sağolsun güzel körüklüyor deşiyor birilerine rant sağlamak için.Medyanın bir dedigi bir dedigini tutmuyor.Geçen erzincan da genç bir kız vefat etmişti.Medya hemen anahaber bültenlerinde h1n1 erzincan da çıktı diye başlık atmıştı sonra 1 gün sonra aynı medya bir şey olmamış gibi otopsi de kalp kasları damarlarla ilgili bir problemden dolayı vefat ettigin söylemişti.

geçmiş olsun Alp.

Ben giribin normal sağlıklı bir birey için çok tehdit oluşturacağı düşünmüyorum.Bizim medyadımız sağolsun güzel körüklüyor deşiyor birilerine rant sağlamak için.Medyanın bir dedigi bir dedigini tutmuyor.Geçen erzincan da genç bir kız vefat etmişti.Medya hemen anahaber bültenlerinde h1n1 erzincan da çıktı diye başlık atmıştı sonra 1 gün sonra aynı medya bir şey olmamış gibi otopsi de kalp kasları damarlarla ilgili bir problemden dolayı vefat ettigin söylemişti.

katiliyorum sana.benim cevremde de domuz gribi olan 3-4 kisi oldu.hepsi normal gripten farksiz bi sekilde 3-4 gunde kendine geldi.tek sakatligi kronik rahatsizliklar.o da zaten normal grip icin de tehlikeli.

Geri
Üst Alt