Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kara kızım

Mehmet abi aracın hakkındaki yorumlarımı biliyorsun zaten :) Sırıtan hiçbir şey yok.Mükemmel temizlikte bir aracın var:) Cupra tampon zaten olayı ayrı bir dünya :) Ben jantlarına pek ısınamadım abi daha güzel olabilir diye düşünüyorum ama zevk meselesi tabi :) Allah kaza bela vermesin abi...

Jantlar tamponlar farlar renk herşey mükemmel

ALLAH kaza bela vermesin

Mehmet abi aracın hakkındaki yorumlarımı biliyorsun zaten :) Sırıtan hiçbir şey yok.Mükemmel temizlikte bir aracın var:) Cupra tampon zaten olayı ayrı bir dünya :) Ben jantlarına pek ısınamadım abi daha güzel olabilir diye düşünüyorum ama zevk meselesi tabi :) Allah kaza bela vermesin abi...

ısmaıl tşkler hafıflık olayı yakıtı dırekt olarak etkılıyor bunları yaza dogru boyatacam bundan hafıf 18'' bulabılırsem alıcam bulamazsam boyandıktan sonra kı halıne bakabılırsın o zaman seveceksın emınım.Bırde bu jantlar dururken degılde yavas yavas ılerlerken cok guzel gozukuyor

ısmaıl tşkler hafıflık olayı yakıtı dırekt olarak etkılıyor bunları yaza dogru boyatacam bundan hafıf 18'' bulabılırsem alıcam bulamazsam boyandıktan sonra kı halıne bakabılırsın o zaman seveceksın emınım.Bırde bu jantlar dururken degılde yavas yavas ılerlerken cok guzel gozukuyor

Abi güzel bir OZ alsan 18'' süper olur :)

abi araban gerçekten çok temiz nazar değmesin, ama bende bitek angelleri yakıştıramadım, şahsen ben sadece merceklerle kullanırdım o farları.

herkese tşkler bunları cep tlfnu ıle cektık yenı eklenecekler var saglık problemlerını hallettıkten sonra yapılması gereken derı dosemesı ve yenı ozel paspasları yapılacak

deri döşeme mi hayır hayır hayır, kışın buz gibi yazın da 10 dakikadan fazla kullanamıyorsunuz. Ne pantolon kalıyor terden ne gömlek, deri döşeme için ısıtma ve soğutma lazım bence, üstelik bizim deri koltuklar sonradan yapılma da değil aracı deri koltuk aldık, dedim bizimkilere deri yerine signo olsun araba ama dinletemedim :mad:

Geri
Üst Alt