Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşılama ışıkları sorunu

FurkanDestan

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar yeni ibiza aldım 1.0 95hp style paket araçta auto far var falat bu aracın kumandadan kitlediğimde veya açtığımda karşılama ışıklarının yanmasını istiyorum fakat nasıl yapabileceğimi bulamadım bu konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler..

Merhaba.Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)Işıklar karanlık ortamda veya gece yanıyor gunduz aydınlıkta yanmıyor.

Merhaba.Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)Işıklar karanlık ortamda veya gece yanıyor gunduz aydınlıkta yanmıyor.
Sağolasın hocam , Auto da bırakıyorum aracı öyle kitliyorum fakat olmadı acaba sokak lambalarının yüzünden mi yanmıyor

Ayarlardan far ayarlari olmasi lazim coming home leaving home tarzi birseyler var orda surelerde var onlardan birinin isaretlenmesi lazim sadece auto konum yetmiyor

Ayarlardan far ayarlari olmasi lazim coming home leaving home tarzi birseyler var orda surelerde var onlardan birinin isaretlenmesi lazim sadece auto konum yetmiyor
Ayarlar kısmında far bölümünde ayak aydınlatmaların gösterge aydınlatmaların düğme aydınlatmalarının kısıp açma yerini buldum fakat o kısımda böyle şeyler yazmıyordu ama daha detaylı inceleyeceğim teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt