Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputa vur hayvanlar için!!!

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye

KAPUTA VUR!

Kışın gelmesiyle soğuktan korunmak için otomobil motorlarına sığınan hayvanlar zarar görmesin diye hayvan hakları savunucuları "Kaputa Vur!" kampanyası başlatmış.

Çok sayıda kedi, köpek, sincap gibi küçük hayvan otomobillerin çalışmasıyla sığındıkları motorda ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Otomobilinizi çalıştırmadan önce kaputa vurmanız o hayvancıkların canını kurtaracaktır sevgili scw ailesi!!!

çok önemli bi noktaya değinmişsiniz tebrik ediyorum ver herkesin dikkat etmesini temenni ediyorum

çok güzel bir olay hakkaten.bu hareketi düşünen ve uygulayan arkadaşlara çak teşşekkürler..

tebrikler.hayvan hakları savunucuları hele şükür üzel bir uygulama düşünebilmişler

bizim burda çok kedi var ya doğrudur dikkat etmeliyiz hiç bakmadan çalıştırırız biz. bizdekiler kaputa vursanda cıkmıyor içini açıyosun iki saat onu arıyosun.. :) bizim burdaki kedilerin hepsinde aynı huy. :D

Paylaşım için Teşekkürler:eek:key:

Kapali otoparkimizda bile bir cok kedi araclarin motorlarina giriyor isinabilmek icin inanin her sabah 6 da binmeden vurdugumdaa arabanin altindan kedi cikiyor.Hem minik pisi pisiler icin hemde motorunuz icin unutmayin neolur...

altıda kapalı nereden giriyor arkadaş :rolleyes: paylaşım için teşekkürler:eek:key:

onların özellikle sevdiği biryer var tarif edeyim.

şu motorun arkasında gri bir yer var oraya saklanırlar hep orayı çok severler orada uyurlar saklanırlar. gri folyo gibi birşey var tam onun altında oluyorlar.
VW-Beetle-2-0-TSI-Motor-fotoshowImage-7252562c-549039.jpg

güzel paylaşım,
hayvan hakları çok önemlidir
ben sırf köpeklerim aracımın arkasında beni takip ederler uyarı olsun diye geri vites ikaz kornası taktırdım faydası oldu,
araca binerken sadıklıktan takip ediyorlar geri çıkarken ses uyarıyor...

Geri
Üst Alt