Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaput ve çamurluklar için şeffaf folyo...

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Eyl 2009
Mesajlar
493
merhaba arakdaşlar;
her yerde yol çalışması olduğu için yandan bir araba geçiyor tüm taşlar tepemizden yağıyor.bende aracımın kaput ve çamurlukları için şeffaf folyo yaptırcam.
acaba daha önceden yaptıran var mı?tüm kaputa mı yaptırayım yoksa yarısına mı ?bir de belli bir süre sonra sökülmesi gerekiyor mu?
herkese deposu hiç bitmeyen günler diliyorum...
 
güzel bir konu bilen arkadaşlardan yardım alalım...
 
geçen bizim kulübün otoparkında görmüştüm..bu taş çarpmalrına karşı yapılmış fabrikasyondu..kaputun ön bölümüne yapılmış..kaplama folyolardan biraz daha kalındı..ve bütününe yapılmamıştı..ancak çok yakından belli oluyordu..ben de düşündüm ama biraz gelç kalmışım ikinci el olunca taşlar çoktan çarpmış ve noktalar oluşmuştu..ben tavisye ederim..ama kaput ve ön çamurluğa girmeyi düşünüyorsan komple yaptır derim onun da maliyeti yüksek oluyor...sökme işi verdikleri yıl garantisi ile ilintili olmalı bence..
 
Kaput çamurluk filmlerine, o parçaların yeniden boyanması parası kadar para istiyolar. Bence aracın önüne maske yaptırın, istediğiniz gibi söker takarsınız. 100 TL civarına maska yapıyolar.
Filmde kararlıysanız bence komple çektirin. Filmin bittiği yer şerit halinde kirleniyo ve çok kötü duruyo.
 
ayrıca fılmın yapıldıgı yeler resmen mat gorunuyor bence ayberk ın dedgı gıbı deri parcası daha ıyı durur
 
benim aracımda var eski sahibi kadın lumarda yaptırmış 5te 2si kaplı kaputumun ve 2008 model arabanın kaputunda 1 tane taş izi yok ama yakınında durduğunuz zaman film belli oluyor
 
bişiyi korumak için görünüşünü bozduktan sonra ne anlamı var ki.. :)
 
paraya kıyıp komple kendi renginde kaplatmak daha iyi sanki. mesela kendi aracım için simli beyaz mükemmel duracağını düşünüyorum.
 
bugün reklamcı da sadece kaputun yarısına yaptırdım.folyo almanyadan gelmiş.güzel oldu,20 tl istedi.
 
Geri
Üst Alt