Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapılardan gelen gıcırtılar

ewt bendede gelıyordu ses servısde bır spreyı var sıkıyorsun hemen gecıyor halada sorun cıkmadı bende suana kadar..

aynı ses bende de ara ara yapıyo ama nerden yaptığını tam çözemiyorum..müziğin sesini açıyorum çıstak çıstak :D ses mes kalmıyo valla :)

hehe Sevban istanbulu bitirdim sıra izmirde .. O değil ben asıl ciddi ciddi izmire yerleşmeyi düşünüyorum ve dikkat ediyorum çok az izmirli SCW üyesi var acilen senden bir çalışma bekliyorum bu konuda :D

her turlu çalışmaya varım abi

sen izmire yerleşirsen zaten butun istanbullular ayda bır muhahhak uğrar izmire hehe:)

her turlu çalışmaya varım abi

sen izmire yerleşirsen zaten butun istanbullular ayda bır muhahhak uğrar izmire hehe:)

Hehe MBU nun durumunu sordum geçen eğitime gelen arkadaşa pek güzel şeyler söylemedi. Adam etmek lazım oraları ama iş verenler konusunda sıkıntı varmış maalesef :( Her yerde olduğu gibi

Hehe MBU nun durumunu sordum geçen eğitime gelen arkadaşa pek güzel şeyler söylemedi. Adam etmek lazım oraları ama iş verenler konusunda sıkıntı varmış maalesef :( Her yerde olduğu gibi

abi orası yıllardır oyle kimse memmun değil
vosmer daha guven veriyor(eski gönen)

İzmir izmirdir abi
ne çok buyuk ne ne cok kucuk tam orta karar yani;)

Vosmer aklıma gelmedi bak. Orayı bir araştıralım :D

eğer servise gidemiyorsanız ve sürekli bu ses geldiğinde slikon sıktırmaya zamanınız olmuyorsa

bir kova alın birde bulaşık süngeri birde elinize sıvı bulaşık deterjanı fitillerin keçe gibi olan kısmını başlayın sürtmeye süngerin önce sert tarafıyla sürtün sonra diğer tarafıyla ardından bir bez parçasınıda aynı ilaçlı suyla ıslatım bide onunla silin karşılıgınıda silerseniz tamamdır;)

bunu her yıkamada bile yapabilirsin çok kolay

Geri
Üst Alt