Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı kilit tuşları hakkında..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
İyi gunler arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Aracım 2006 model full modeli . En full olaninda olan bazı özelliklerden biri de sizin de bildiğiniz üzre arac hareket haline gectikten sonra kapıların kilitlenmesi. Bu özelligi bende seviyorum fakat bir sorun var. Misal bi arkadaşımı alıcam yoldan arabayla gidiyorum arac kilitleniyor sonra arkadasimin yaninda durdugumda kapiyi acmaya calisinca kapi kilitli oldugundan acilmiyor ve ben aracin icinden elimi uzatip acmak zorunda kaliyorum. Şu resimdeki kilit açma tuşuna bastığımda ise hiçbir tepki vermiyor kapı kilitleri açılmıyor. Çözümü nedir bu durumun ? Hepinize iyi forumlar dilerim..
353b95002d3dbb98080787218a4b94f3.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi gunler arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Aracım 2006 model full modeli . En full olaninda olan bazı özelliklerden biri de sizin de bildiğiniz üzre arac hareket haline gectikten sonra kapıların kilitlenmesi. Bu özelligi bende seviyorum fakat bir sorun var. Misal bi arkadaşımı alıcam yoldan arabayla gidiyorum arac kilitleniyor sonra arkadasimin yaninda durdugumda kapiyi acmaya calisinca kapi kilitli oldugundan acilmiyor ve ben aracin icinden elimi uzatip acmak zorunda kaliyorum. Şu resimdeki kilit açma tuşuna bastığımda ise hiçbir tepki vermiyor kapı kilitleri açılmıyor. Çözümü nedir bu durumun ? Hepinize iyi forumlar dilerim..
353b95002d3dbb98080787218a4b94f3.jpg

en sağda üsteki ''kapısı açık araba'' ıkonuna basmazsan açılmaz...açma kapama elinin altında

en sağda üsteki ''kapısı açık araba'' ıkonuna basmazsan açılmaz...açma kapama elinin altında
O ikona basıp açmaya çalıştığımda hicbir tepki vermiyor o sorun ama kilitlemeye bastigimda kilitleme tuşu çalışıyor

O ikona basıp açmaya çalıştığımda hicbir tepki vermiyor o sorun ama kilitlemeye bastigimda kilitleme tuşu çalışıyor

yaa butonda temassızlık var,ya da elektrik sorunu...
kilit mekanizmasında sıkıntı olsa kilitleme tuşu da işlev görmezdi

yaa butonda temassızlık var,ya da elektrik sorunu...
kilit mekanizmasında sıkıntı olsa kilitleme tuşu da işlev görmezdi
Aynen ben o kısmı bi sökeyim en iyisi bi bakayım elektrik ile ilgili bir sıkıntısı varmı diye o parcanin kodunu bulabilir misiniz ?

Aynen ben o kısmı bi sökeyim en iyisi bi bakayım elektrik ile ilgili bir sıkıntısı varmı diye o parcanin kodunu bulabilir misiniz ?

sen sök ya da elektrikciye baktır önce emin olalım o mu diye...kod kolay zaten parça kodu tuşun altında yazar...
[doublepost=1458499873,1458499851][/doublepost]pislikten işlem yapmıyor da olabilir

Geri
Üst Alt