Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı kilit sorunu

bbekil

Kayıtlı Üye
öncelikle merhabalar aranıza yeni katılıyorum , aracımı yeni aldıgımda kumandadan kilitlediğimde tüm kapılar kilitleniyor fakat açtığımda sürücü kapısı kilitli kalıyordu ( 2 kez düğmeye basmama rağmen) aracımı bilgisayara bağlattım kapı kilit arızası gözüküyordu sildirdim sorun ortadan kalktı fakat şimdi arka yolcu kapısı kilitli kalmayala başladı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

öncelikle merhabalar aranıza yeni katılıyorum , aracımı yeni aldıgımda kumandadan kilitlediğimde tüm kapılar kilitleniyor fakat açtığımda sürücü kapısı kilitli kalıyordu ( 2 kez düğmeye basmama rağmen) aracımı bilgisayara bağlattım kapı kilit arızası gözüküyordu sildirdim sorun ortadan kalktı fakat şimdi arka yolcu kapısı kilitli kalmayala başladı

Araç kilit işleri yapan birisine gösterin yada elinizden geliyorsa söküp içerisine sıvı gres yağ sıkın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben aynı sıkıntıdan muzdariptim sanayide kapı kilit motorlarımın değişeceğini 1200,1300 tlye çözüleceğini söylediler mehmet abinin dediği gibi motorların üstündeki vidaları gevşetip sıvı gres sıktım kapattım tıkır tıkır çözüldü sorunum internettede çeşitli videolar var bu işlemle ilgili bakıp uygulayabilirsn

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MerhabaKapının döşemesini söküp wd 40 bol miktarda sıkıyorsun oluyor elektriksel bi arıza yoksa senin aynı sorununu birebir bende yaşadım sanırım sadece 2 tane vidayı gevşetiyordum arasına püskürttün mü tamamdır

MerhabaKapının döşemesini söküp wd 40 bol miktarda sıkıyorsun oluyor elektriksel bi arıza yoksa senin aynı sorununu birebir bende yaşadım sanırım sadece 2 tane vidayı gevşetiyordum arasına püskürttün mü tamamdır

Hava kompresöru ile kilitlenmekte bizim araçlardaki kilit sistemi hava kompresör motorunun çıkış ucunda oksit ya da pas meydana geldiğinde çekme gevşetme işlemi gerçekleşmeye biliyor elinizden geliyor ise motoru sokup pas ya da oluşan oksiti temizleyince sorun çözülüyor şimdiden geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar aracımı cipsiz anahtar ile kullansam zararı varmıdır yardımcı olabilirmisiniz

Seat ların kronik sorunlarından biri....
Bende de arka kapıda vardı. Sonra kendiliğinden düzeldi.
Şimdi de şöför kapısında başladı. Anahtarla açmak zorunda kalıyorum.
Acaba wd40'ı özellikle hangi vidayı gevşetip sıkmak gerekli görsel olarak bilgilendirmeniz mümkün müdür?

elinizden geliyorsa kilit mekanizmasını açın siwchlerin ölçümünü multimetre ile yapın arızalı olma durumunda değiştirin sorun çözülecektir.

Geri
Üst Alt