Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Camı Açma Sesi

Salı günü servise göstereceğim, bakalım nasıl bir uygulama yspacaklar. Döşeme sökülebilir. Bir çözüm alamazsam sizin gibi uygulama yaparım. Çok teşekkür ederim bilgi için.

Salı günü servise göstereceğim, bakalım nasıl bir uygulama yspacaklar. Döşeme sökülebilir. Bir çözüm alamazsam sizin gibi uygulama yaparım. Çok teşekkür ederim bilgi için.
Merhabalar, servise bugün itibariyle gösterdim ve sorunum çözüldü. Kapı dışındaki çıta söküldü, temizlendi. Eskisinden çok daha srssiz oldu şuan. Sanırım toz birikintileri bir süre sonra orada çamurlaşıp bir katman yapıyor. Tüm herkese yardımları için teşekkür ederim.

anlattığınız ve dinlediğim sese bakacak olursak bana göre sorununuz cam motoru halatlarından geliyor. halatların geçtiği makaraların gevşemesinden kaynaklanan bir durum söz konusu. serviste kapı içi açılıp kontorl edilmesi gerekiyor.

anlattığınız ve dinlediğim sese bakacak olursak bana göre sorununuz cam motoru halatlarından geliyor. halatların geçtiği makaraların gevşemesinden kaynaklanan bir durum söz konusu. serviste kapı içi açılıp kontorl edilmesi gerekiyor.
Cam çıtası söküldü temizlendi servisde. Sorun yok şuan. Teşekkürler bilgi paylsşımı için.

Cam çıtası söküldü temizlendi servisde. Sorun yok şuan. Teşekkürler bilgi paylsşımı için.
kapı çıtasından bahsetmemiştim ben kapı içi komple açılıp cam halatlarının makaraları ile birlikte yağlanması ve makara civatalarının sıkılması lazım demiştim.

kapı çıtasından bahsetmemiştim ben kapı içi komple açılıp cam halatlarının makaraları ile birlikte yağlanması ve makara civatalarının sıkılması lazım demiştim.
Anladım sizin demek istediğinizi ben de mevcut sorunun yetkili serviste nasıl çözüldüğünü yazdım. Şuan böyle bir ses problemi yok. Teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Üst Alt