Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı Camı Açma Sesi

İsmail_34

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Camı açarken fitillerden patır, patır ses geliyor. Benzer sorunu yaşayıp, çözüm bulan oldumu? Ya da çözümü için tavsiye edeceğiniz bir uygulama var mı? Araç daha 5 aylık. Servise gösterdim tozdan yapıyordur dedi. Hava üfledi ama tam düzelmedi. Problem devam ediyor.

Bir oto kuaföründe camı cilalatmayı deneyin isterseniz. Yan camlara hiç yaptırmadım ama eski evde komşunun astığı çamaşırlardan sürekli kireçli su damlayıp iz bıraktığı için ön cama düzenli yaptırırdım. Yüzeyi baya kayganlaşıyor, muhtemelen ses de kesilir o zaman.

Aynı sorun bende de olmuştu arabayı ilk aldığımda. Zamanla geçiyor ama pamukla pudra sürdüm fitillere geçti deneyebilirsiniz

Aynı sorun bende de olmuştu arabayı ilk aldığımda. Zamanla geçiyor ama pamukla pudra sürdüm fitillere geçti deneyebilirsiniz
Bilgi için teşekkür ederim. Pudrayı tam olarak nereye sürdünüz. Kauçuk kısımlara mı camın sürttüğü kadife yerlere mi?

Bendede var aynı sorun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt