Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapı altı aydınlatma

ersinbal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba 2018 model leon fr aracımın kapı altı aydınlatmaları çalışmıyor(önceden çalışıyordu).Benzer durumu yaşayan var mı acaba ?

Ekli dosyalar

• F7BB3407-AFEE-4577-B6DF-FE3F2C71C364.jpeg
    F7BB3407-AFEE-4577-B6DF-FE3F2C71C364.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 20
Öncelikle sigorta ve ampüllerini kontrol ederek işe başlayın derim.

Sonradan kendi taktıkların mı pilleri bitmiş olabilir su aldıysa oksit yapmış olabilir
Söküp kontrol etmek gerek

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Evet bugün elektrikçiye söktürdüm parçayı dediğiniz gibi parça su aldığı için oksit yapmış led.Kablo ve bağlantılarında herhangi bir sorun yok sadece led zarar görmüş acaba bu çitaların yenisini temin edebileceğim bir yer var mıdır ? Henüz yetkili bayi ile konuşmadım

Evet bugün elektrikçiye söktürdüm parçayı dediğiniz gibi parça su aldığı için oksit yapmış led.Kablo ve bağlantılarında herhangi bir sorun yok sadece led zarar görmüş acaba bu çitaların yenisini temin edebileceğim bir yer var mıdır ? Henüz yetkili bayi ile konuşmadım
Bu arada parça orijinal parça sonradan takılma değil

Geri
Üst Alt