Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalorifer sorunu halloldu

Ümit.023

Kayıtlı Üye
Aracım 1.9 Seat Toledo Bora golf Polo tarzı araçlarda da bu sorun varmış . VW üreten mühendisler bir şeyi ya atlamış ya da bilerek yapmışlar hayır anlamıyorum dünya çapında ki bir araç firması neden klapelere sünger yerleştirir .. neyse ki sorun halloldu göğüslük komple söküldü 500 tl gitti ama olsun yapan usta ömürlük dedi ..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracım 1.9 Seat Toledo Bora golf Polo tarzı araçlarda da bu sorun varmış . VW üreten mühendisler bir şeyi ya atlamış ya da bilerek yapmışlar hayır anlamıyorum dünya çapında ki bir araç firması neden klapelere sünger yerleştirir .. neyse ki sorun halloldu göğüslük komple söküldü 500 tl gitti ama olsun yapan usta ömürlük dedi ..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun diyelim güle güle kullan
Yapan mühendis o kısma ısıya dayanıklı kauçuk koysa maliyeti fazla olacak yani süngerde bir süre idare ediyor diye en maliyetsiz olan kullanılıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Benim aractada kaloriferden ufak ufak naylon geliyor. İcindeki malzeme atiyor gibi.

Arkadaşlar göğüs sokulmeden sadece Birtane flap'a ulaşabilirsiniz. İçeride daha derinlerde yanılmiyorsam 2 tane daha flap var. Seat toledo torpido söküm diye Google da aratirsaniz forumdonanimda başlığım çıkar. Onu tasarlayan mühendise ana avrat düz gittim kusura bakmayın ama. Kendim soktum taktım para vermedim ustaya. Ama bi yerim çatladı yani

Geri
Üst Alt