Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KALORİFER ISITMA İLE İLGİLİ DESTEK

ZEKİ KÖSE

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım aracım 2007 model kaloriferi açtığım zaman sağ taraf yolcu ayak kısmında ıkı kısım var bırınden sıcak hava diğerinden de aşırı soğık hava geliyor o yüzden nerdeyse kaloriferi açamaz hala geldim böyle birşey başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim.... iyi günler...

arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım aracım 2007 model kaloriferi açtığım zaman sağ taraf yolcu ayak kısmında ıkı kısım var bırınden sıcak hava diğerinden de aşırı soğık hava geliyor o yüzden nerdeyse kaloriferi açamaz hala geldim böyle birşey başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim.... iyi günler...

Polen filtresini kontrol ettirin muhtemel tam oturmamış olabilir
Kanallar da sıkıntı oluşabiliyor bazen otoelektrik ustasına göstermekte fayda var

kalorifer peteklerini kontrol ettirin herhangi bir kısmı tıkanma olmuş olabilir

Geri
Üst Alt