Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kalkıştaki titreme ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dün kendim de hissettim..
frene bastığında ayağına masaj yapıyo araba ordan net anlaşılıyo.. :D

Volkan çok memnunum diyor ama bir de senden duyalım :)

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

Koray senin sorun hallolmadı mı?
şu an aşırı bir rahatsızlığı yok zira en kötü 30-40 bin yapabileceğim söylendi miadı dolduktan sonra veya iyice rahatsız etmeye başladığında komple değişim için mert beyin ellerinden öpecek:)

yiğit o titreme sana zangır zangır gibi geliyo da aracima başka bir 1.6 8v sahibi binse stock haline göre titreşim farkını anlamaz bile.standart haldeyken de tüm 1.6 8vlerde rölantide silkeleme ve titreşim mevcut...audi de de golf de de leon da da

yorumlarınız için çok teşekürler, sanırım bahsettiğiniz gibi volan b.balata vs. deişecek... arkadaşımla aynı anda aldık o 95bin km de deiştirdi bunların hepsini.. ve en çok ta leonun o yarım debrijayla gaz vermenin arkasından gelen tatlı ses yüzündenmiş... çok yapardım :( sanırım şimdiden bütçeden 1.500 ayırmak lazım :(

e ne diyosun peki alayım mı ben de. ??

peki bu fark neden kaynaklanıyo TSI da motor olarak sarsıntısız çalışan bi motor değil..

2.si bildiğim kadarıyla direksiyon kutusuyla şanzuman arasındaki boşluğu hareket özgürlüğünü kısıtlayan bi parça bu..fabrikadan neden o kadar boşlukla çıkıyo peki aradaki boşluk daha da azalatılabildiğine göre..

3.sü nasıl daha doğrusu neden bi performans artışı söz konusu bu parçayla. ??

Kaan beni bilirsin yazılım olayında hayatını kurtardım :D Sizden ricam elinizin altında bulunan interneti alışveriş siteleri yerine biraz daha ufkunuzu genişletecek sitelere yönelterek bilgi edinmeniz.Bununla kastım bir ototmobilin yapımı aşamasında nelerden hangi yollardan geçtiğini izleminizdir. Kullanmış olduğunuz araçlarınız bir sürü insanın yopun ve uzun çalışmaları sonucu geliştirilen araçlar. Gerek güvenlik gerek performans ve gerekse konfor için herbir bölümü için farklı departmanlarda kafa patlatan insanların fikirlerinin binbir standart tahaüüdünü verdikten sonra aracınıza konmaya hak kazanmış şeyler. Şimdi siz kalkıp "bu ürün aracınıza hayat katacak aracınız uçacak " dendiği zaman hemen "acaba mı" diyorsunuz. Tamam araçlarınızın performansı artırılabilir tamam araçlarınızın görselliği ile oynanabilir lakin unuttuğunuz bir şey var araçlarınız genel olarak 4 kişinin kullanacağı ve güvenle, konforla bir yerden bir yere ulaşıımını sağlamak mantığı ile yapılmış araçlar. Çok basit bit soru bu bahse konu parça ile aracınızda esnemesi gereken bir parçanın esnekliğini kaldırmanız sizce doğrumudur. Yani onca adam mühendis motor kulağına böyle bir parçayı koymayı düşünemeyecek kadar salak mıdır yoksa koyulmaması gerektiğini düşündükleri için mi koymamışlardır. Unutulmamalıdır ki araçlarınız daha öncede söylediğim gibi 4 kişilik bir ailenin a noktasından b noktasına güvenli, konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak amacı ile güdülmüş ticari objelerdir. Bunun dışında yapılabilecek her türlü oynama yapan kişiye ne kazandıracağı görecelidir

Kaan beni bilirsin yazılım olayında hayatını kurtardım :D Sizden ricam elinizin altında bulunan interneti alışveriş siteleri yerine biraz daha ufkunuzu genişletecek sitelere yönelterek bilgi edinmeniz.Bununla kastım bir ototmobilin yapımı aşamasında nelerden hangi yollardan geçtiğini izleminizdir. Kullanmış olduğunuz araçlarınız bir sürü insanın yopun ve uzun çalışmaları sonucu geliştirilen araçlar. Gerek güvenlik gerek performans ve gerekse konfor için herbir bölümü için farklı departmanlarda kafa patlatan insanların fikirlerinin binbir standart tahaüüdünü verdikten sonra aracınıza konmaya hak kazanmış şeyler. Şimdi siz kalkıp "bu ürün aracınıza hayat katacak aracınız uçacak " dendiği zaman hemen "acaba mı" diyorsunuz. Tamam araçlarınızın performansı artırılabilir tamam araçlarınızın görselliği ile oynanabilir lakin unuttuğunuz bir şey var araçlarınız genel olarak 4 kişinin kullanacağı ve güvenle, konforla bir yerden bir yere ulaşıımını sağlamak mantığı ile yapılmış araçlar. Çok basit bit soru bu bahse konu parça ile aracınızda esnemesi gereken bir parçanın esnekliğini kaldırmanız sizce doğrumudur. Yani onca adam mühendis motor kulağına böyle bir parçayı koymayı düşünemeyecek kadar salak mıdır yoksa koyulmaması gerektiğini düşündükleri için mi koymamışlardır. Unutulmamalıdır ki araçlarınız daha öncede söylediğim gibi 4 kişilik bir ailenin a noktasından b noktasına güvenli, konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak amacı ile güdülmüş ticari objelerdir. Bunun dışında yapılabilecek her türlü oynama yapan kişiye ne kazandıracağı görecelidir

üstadım olaya noktayı koymuşsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt