Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kafayı yedirten stop etme sorunu

Asder

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 2007 ibiza 2007 tam otomatik 135000 binde benzin lpgli hem benzinde hem lpgde titreme akabinde stop etme sorunu var maraz ustanın tavsiyesi üzerine krank mili sensörü orijinali ile değiştirildi fakat sorun devam ediyor kafayı yemek üzereyim maraz ustayla tekrar görüşücem ama bir fikri benzer sorunu olanın yardımını rica ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu arada arıza kodu çıkmıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ateşleme kaynaklı olabilir mi?
Rolanti düşüyor, motor vuruntu başlıyor falan bobin arızasında başıma geldi.

Ateşleme kaynaklı olabilir mi?
Rolanti düşüyor, motor vuruntu başlıyor falan bobin arızasında başıma geldi.

Evet tam olarak şöyle söyleyebilirim. Aracı soğukken çalıştırıyorum ısınana kadar sorun yok ısındıktan sonra titreme,sarsıntı ve stop etme baş gösteriyor. Araç tam otomatik benzin+lpgli hem benzinde ben lpg de bu sorunla karşılaşıyorum araç stop edince tek marşta çalışıyor çalışmama gibi bir sorun yok. Krank mili sensörünü değiştirdik sorun devam ediyor aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar destek rica ediyorum. Hata kodu çıkmıyor seatın kendi sisteminde bakılmadı ama kendi sisteminde bakılsa çıkar mı bilmiyor soğudum artık araçtan

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kelebek boğazını temizlettik krank mili sensörü değiştirildi gaz ayarı yaptırıldı sorun devam etmekte

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt