Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaçak bulunamıyor

eşrefli

Kayıtlı Üye
2003 model seat toledo signo plus aracımda kaçak var bir türlü bulamadık araçta orjinalinden hariç görüntü sistemi ve anfi mevcut aracı iki gün çalıştırmazsam aküyü bitiriyor sonradan takılan teyp anfi ve başlıklardaki görüntü sistemini iptal ettik fakat kaçak yine var kutup başını söküyorum tekrar taktığımda çalışıyor eğer kutup başını sökmezsem araç çalışmıyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum yada ankarada nereye götürmem gerekir adres verecek arkadaş arıyorum (aküm yeni bir yıl oldu alalı)

efem otomotive götürmeni öneririm yüksel abi her türlü yardımı oradan alabilirsin,zaten efem otomotiv bizim anlaşmalı servisimizdir.yapabileceğim başka birşey olursada arayabilirsin

basıt bır mantık eger goruntu ve ses sıstemını yaptırmadan once boyle bır sıkıntın yoksa yapılan işlemde arayacaksın tesısatı ıptal etmen bırseyı degıstırmez tesısatın kablolarını cekerken aracın orjınal kablolarından bazıları sıyrılmıs olabılır yada elektrık sıstemınde rezıstans gıbı çalışan bır yer var ısın uzmanı bırının bakması lazım dedıgım gıbı daha once boyle bır sıkıntı yoksa tesısattan sonra olduysa tesısat yapılırken sokulen takılan kablo cekılen guzargahları arastırırsan bulabılırsın

kontrol

aracı aldığımda görüntü sistemi vardı üzerinde aldığım kişiye telefon ettim daha önce öyle bir problem olmadığını söyledi aracı alalı iki yıl oldu bu üçünçü akü ya hergün çalıştıracam ya yoksa aküyü yiyor bütün sigortaları tek tek söküp kontrol ettik yine aynı inşallah anlayan bi ustaya denk gelirimde sorun ortadan kalkar.

anfı ler tetıkleme sıstemı ıle calısır teyp ı kapatınca anfı guc cekmeyı bırakır sızın tetıklemeyı bır teyp cı sokup taktıysa dırege cevırmıs olma ıhtımalı olabılır!!

akuden anfı yı sokelım oyle bı deneyın

ıkıncı ıhtımal aracta alarm varsa arabayı kapalı bır otopark a cekın 1 gun boyunca kıtlemeyın kapısını bakalım ne olacak sorun cıkmıyorsa alarm cekıyordur elektrık

aklıma bunlar geldı merkezı kılıt zaten her an elektrık ceker ama arabayı bu kadar etkılemez

Ankara'da Naci Oto Elektrik'i tavsiye ederim. 1 numaradır.

Atilla yapılacak en son şeyi söylemişsin akü ile kaçağın ne alakası var?

Eğer aküde arıza var ise akü kendini tam sarj etmeyebilir buda akünün boşalmasına sebeb olur ve kacak hep sonradan takılan seylerde oluyor bizdede aynı sıkıntı vardı orj aküler hep dandik mesela 2-3 sene anca gidiyor

Geri
Üst Alt