Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaç arkadaş aynı duygular içerisinde (tarifleri alalım)

Güzel duygular yaa :)) bende kapıyı hızlı kapatana bide kapı eşigine basana uyuz oluyorum kafasını sıkıstırıp kapıya bam bam bam vurasım geliyo ama yapamıyosun haliylee. :D

abi araba araba degil ki :) hizli kapatinca kalitesiz bi ses geliyor zaten hizli kapatsa ne yazar yawas kapatsa ne yazar :D

bidiğim araba sesde yapsa kötü de gelse durup baktığımda benim o dedidğinde tüm kötükükleri siliniyo bence tabikide daha iyi arabalar var ama fiyatlarıda oldukca iy o yuzden bardağa dolu tarafından bakıp arabanın şekli, iyi yönlerini, beğendiğin özellikleri ön plana çıkarmak lazım o zaman daha bir zevk daha bir sevgi ile binebilirz.
çok konfor çok kusursuzluk çok para çok..
kötü düşündükce kötükükler eksik olmaz mız iyi düşünmek lazım
arabamı seviyorum binmekten zevk alıyorum kusursuz hiç bir şeyin olmadığı dünyada arabamın minik kusurlarını görmüyorum mutluyum yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliiyorum :D:eek::eek:

bende aracıma çok büyük heveslerle almıştım.
gerçi aldıktan sonra brkaç hayal kırıkları yaşadım ama yinede leon işte her bakışımda çok hoşuma gidiyor arabam.

tabi başka bir araca vurulmamam için bir sebep yok sırada clk var :)

kapı kapatma olayı için yazımı yapışıtırsak acaba minibüslerdeki gibi yavaş kapatın diye :)

Aracımı almadan önce Seat kullanmadığım için şüphelerim vardı fakat fiyat/kalite bakımından bakıp aracı kullanmaya başladığımda doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum ve yüzümde bir tebessüm oluşuyor. Elimin altında 1.2 motor olup öyle bir güç almak ve gerektiğinde performanslı gerektiğinde mükemmel yakıt ekonomisiyle gece eve girerken araca bakıp ' Doğru olanı yapmışım ' diyorum. Bugün 35km'lik yolu 90km hız sabitle 5.2 yakıt tüketimiyle bitirip.. Genel ortalamada da 7.2 'yi görmek yüzümde daha da bir tebessüm oluşturuyor ki ben aracı çok sakin kullanmıyorum yeni olduğu için deniyorum.

Geri
Üst Alt