Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kızdırma bujisi ve titreme problemi

leon17

Kayıtlı Üye
Bugun yolda giderken arabanın kızdırma bujisinin ısıgı yandı, ve araba gaz yememeye ve teklemeye titremeye basladı yaklasık 20 km eve kadar yavas geldim ama gaza basınca bayırda araba gucsuz zor ilerliyor. Arabam seat leon 2011 1.6 tdi dsg, sorun ne olabilir. Bu arada arabayı bir kac kez durdurıp calıstırdım sonuc aynı ilk kalkısta daha cok titriyor bu arada park konımundada duruken titreme var.Arıza ısıgıda yandı en son calıstırmamda.

Arabadaki sorun enjektorler gitmiş, degistirildi sorun duzeldi, araba agresif ve ataklastı.
Bu arada ufak bir sanssızlıkta yasandı, mazot geri donus hortumu yerinden cıkmıs araba calısırken mazot akıtıyordu.
isin kotu yanı arac ici mazot koksada enjektor degistigi icindir gecer dedim, ihtimal vermedim neyse ki kaza bela olmadan farkettikte duzeldi.

Buyuk gecmis olsun sorunun çözüme ulaşmasına sevindim keyifli surusler dilerim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt