Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kırıkkaleden scw üyesi varmı.?

sanırım orada üyemiz yok fakat sizin sayenizde olmasını dilerim
 
yüksel abi merhaba senin çalışmalarınla olacağına eminim.ankaraylada cuma buluşmalarında birlikte olursak dahada güçleniriz.
 
bizi kırıkkale den yenı aile fertleriyle tanıstırın :)
 
2007de 1 yıl kaldım, ben gittiğimde tek Leon ben vardım. 6-7 ay sonra 2 tane daha görmeye başlamıştım.
 
bu kırıkkale canımı sıkmaya başladı trafik polisini geçtim her önüme gelene söylüyom tamam abi diyolar yoklar etiketlerimiz bi gelsin bakalım o zaman belki canlanır birçok seat var genelde ankara plaka ama kırıkkaledeler. cuma buluşmalarına gelince ancak ayın 21 inden sonra olan buluşmaya gelebilirim malüm emekliyim.
 
levent kardeşimden sizin için gerekli bilgileri aldım.stıcker'lar hazır olunca göndereceğim ilk kişilerden birisiniz.
 
Tüpraşta çalışırken nerdeyse her akşam Bahşılı Kızılırmak kıyısında ayaklarımızı suya sokar keyif yapardık uzunca süre, kışın kar yağmış buzlu ve güneşli havalarda ırmağın görüntüsü resmen tablo gibiydi. o taraflarda yaşasam kesin ırmak kıyısına yakın bir yerde bahçeli bir yerimin olmasını isterdim. yılda bikaç kez de olsa Kayseri'ye geçerken Kırıkkaleyi görüyoruz, bir dahakine uygun olursa sizi ararım. en kötüsü ayak üstü tanışmış olur çay keyfi yaparız :D
 
elbet kırkkaledede bir cok seat kullanıcısı vardır ama siteyi tanımıyorlardır. bir şekilde sitenin tanıtımı yapılırsa bir cok üye kazanılabilinir. stiker bile cok iyi bir reklam bence. hem göze hoş gelmesi ilgi cekmesi hemde üstündeki site adresi.
 
Geri
Üst Alt